У Кропивницькому шукатимуть шляхи фінансування притулків для тварин з бюджету міста

16:52, 18 Лютого, 2020

Секретар міської ради Андрій Табалов, під час засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, повідомив про проблему з малим проєктом – «Облаштування притулку для безпритульних тварин «Щасливий пес», який передбачає будівництво вольєрів. 

 

Проєкт переміг у конкурсі і мав би отримати фінансування, проте через юридичні особливості в міськраді побоюються, що згодом аудитори можуть сприйняти такі витрати як нецільове використання коштів.

-Є проблема, управління ЖКГ не бачить змоги це зробити. Я вважаю, що нам треба реалізовувати цей проєкт,- відзначив Табалов.

Як повідомила начальниця управління житлово-комунального господарства Тетяна Савченко, виникло питання в плані фінансування. 

-Громадський бюджет – це бюджетні кошти, які використовуються відповідно до порядку. Громадська організація відповідно до чинного законодавства має фінансуватись лише на умовах конкурсу. У нас виникають побоювання, що ми наражаємо себе як виконавця на перевірки контролюючим органом і звинувачення в нецільовому використанні коштів,- каже Тетяна.

Щоб проєкт таки отримав фінансування члени координаційної ради одноголосно вирішили доручити юридичному управлінні та контрольно-ревізійній службі відпрацювати проєкт рішення щодо фінансування програми співпраці з ГО і притулками для тварин, за зразком цільових прогарам на кшталт програми “Безпечне місто”, яка передбачає співпрацю з правоохоронцями і цільову допомогу їм.

 

 

Останні новини по темі
У Власівці може з’явитись об’їзна дорога
630 360 1576865485 700
DSC 005666
До ID-картки можна внести електронний підпис
Читайте також

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024

У Долинській громаді, що на Кіровоградщині, 12 квітня зустріли звільненого з ворожого полону земляка Максима Баришніка....

15:09, 13 Квітня, 2024