Суспільство

У Кропивницькому відбудеться перший обласний форум ветеранів

. 3702

В обласному госпіталі ветеранів війни вперше відбудеться форум «Компас ветерана». Ветеранів чекають з цікавими ідеями.

 ATO 840x500

Фото з вільних джерел

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, під час пресконференції.

- На форумі виявлятимемо проблемні питання, вивчатимемо їх, розроблятимемо шляхи вирішення. Хочемо навчити ветеранів комунікувати між собою. Це має піти на користь, - каже Віктор Остащук, голова Кіровоградської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Віктор Колінько, керівник обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, розповів, що планують напрацювати ряд місцевих програм для ОТГ.

87483296 488462345395960 7138794133434400768 n

За словами Ганни Колєвої, координаторки центру медико-психологічної реабілітації «Компас» обласного госпіталю ветеранів, перший блок форуму присвячений проблемним питанням, де обговорюватимуть медзабезпечення ветеранів. Другий блок - навчальний, будуть працювати з ветеранами юристи.

- Ідея форуму була давно. Неодноразово організація «Патріот» подавала заявки на проєкт обласного бюджету. Цьогоріч бюджет підтримав нас. Організації ветеранів різних рівнів та направлень з’їдуться з області,- каже пані Ганна.

Напрацьовані питання будуть вирішувати на координаційних радах ветеранів. Виноситимуть на рівні райрад та облрад.

- Немає мети на форумі з ветеранів зробити пільговиків і щоб за них скрізь платили. Наша мета - щоб ветеран відновився, став повноцінним членом суспільства, громадянином країни, за яку він воював і віддав частину свого життя. Просто є деякі моменти, наприклад медзабезпечення, де це має зробити держава, - додала Ганна Колєва.

Форум відбудеться 12 березня в обласному госпіталі ветеранів. Початок реєстрації о 9:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама