Реконструкція Набережної в Кропивницькому: відбуваються підготовчі проєктні роботи

15:32, 28 Лютого, 2020

В рамках реконструкції набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Вокзальної нині працюють над заключенням договору на розробку проєктно-кошторисної документації.

 

Про це повідомляє міська рада у відповіді на розгляд електронної петиції про будівництво об’єктів інфраструктури в місті.

– Проєктною організацією ТОВ «АБРІС» ЛИБІДЕЯ» розроблено техніко-економічне обґрунтування по даному об’єкту, та отримано позитивний висновок від експертної організації ТОВ «Перша Приватна Експертиза». Наразі готується проєкт договору з проєктною організацією ТОВ «АБРІС» ЛИБІДЕЯ» на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція набережної річки Інгул від вул. Михайлівської до вул. Вокзальної в м. Кропивницькому» на першу чергу будівництва, – мовиться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, торік міський голова Андрій Райкович говорив, що питання реконструкції Набережної міста – понад 200 млн грн, що є більше половини річного бюджету розвитку Кропивницького. Загалом проєкт Набережної міський голова пропонував впроваджувати поетапно, а також залучати кошти з держбюджету.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться зустріч з французько-українським співаком
36781699084 2e3884f656 k 2
k8
У Кропивницькому розробили три інвестиційних проєкти комунальних багатоповерхівок
Читайте також

Неподалік Кропивницького вчора, 20 квітня, вантажівка зіткнулася з легковиком.

14:19, 21 Квітня, 2024

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктах тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024