В Україні зарплати жінок менші за зарплати чоловіків – Мінсоцполітики

10:06, 03 Березня, 2020

 

Зарплати жінок менші за зарплати чоловіків на 25%.

Про це повідомляє Мінсоцполітики з посиланням на заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Ніжинського.

“Зберігається високий рівень ґендерної сегрегації на ринку праці. Поширене дискримінаційне ставлення роботодавців до працівниць-жінок як на рівні працевлаштування, так і кар’єрного зростання. Це зумовлює як розрив у розмірі заробітної плати у розмірі 25%, так і нерівні можливості отримання доступу до економічних ресурсів, а також відмінності в якісних характеристиках зайнятості і соціальному статусі жінок і чоловіків”, – каже Сергій Ніжинський.

За словами заступника міністра, для України важлива реалізація Пекінської платформи дій та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, зокрема, побудова ефективної системи протидії насильству, підтримки вразливих груп жінок із дотриманням найкращих інтересів дитини.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому визначили кращу шкільну футзальну команду міста (ФОТО)
2020 02 29 fzal2
2
У харківському метро затримали жителя Кіровоградщини з бойовими гранатами (ФОТО)
Читайте також

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024

Державними нагородами у Кропивницього відзначили поранених військовослужбовців 177 батальйону 121 окремої бригади....

17:41, 13 Липня, 2024