На Кіровоградщині безробітні безкоштовно вчать англійську мову

14:33, 05 Березня, 2020

За сприяння служби зайнятості безробітні на Кіровоградщині опановують англійську мову, повідомляє пресслужба відомства.

«Віднедавна служба зайнятості, завдяки соціальному проєкту з вивчення іноземних мов «Skills Academy», надає всім охочим безробітним можливість безкоштовно вивчити англійську мову. За минулий рік та січень-лютий цього року більше 200 безробітних виявили бажання покращити свої знання англійської мови», – зазначила Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Соціальний проєкт «Lingva Skills» дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову.
Онлайн-курс включає інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв’язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання.

 

Останні новини по темі
У мешканця Кропивницького вилучили 54 зіп-пакети з метамфетаміном (ФОТО)
1 copy copy
unnamed 3
У Кропивницькому стоматологічні поліклініки об’єднають в одну юридичну особу
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024