У Світловодську закрили кафе через порушення

10:00, 10 Березня, 2020

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили заклад громадського харчування у Світловодську.

 

Як інформує пресслужба відомства, виявили порушення, пов’язані з обігом харчових продуктів, які можуть створити загрозу життю чи здоров’ю людини.

Так в процесі функціонування потужності перехрещуються потоки брудного посуду та готових страв, що може стати причиною забруднення харчових продуктів. У холодильниках готова продукція та сировина зберігаються невпорядковано, порушується товарне сусідство (м’ясо сире незапаковане, яйця курячі сирі, овочі та фрукти у відкритому вигляді).

В морозильній камері продукти зберігаються без етикеток чи стікерів. Не витримується необхідний температурний режим в холодильниках, що може призвести до розмноження патогенних мікроорганізмів у харчових продуктах.

За результатами перевірки вирішили призупинити роботу закладу до усунення виявлених порушень.

Фото ілюстративне 

Останні новини по темі
У Кропивницькому в черзі на житло – понад три тисячі сімей
z
S2870006 copy
Дворівневе місцеве самоврядування і держгарантії: які зміни до Конституції підтримують громади Кіровоградщини
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024