І десятьом малюкам потрібні гойдалки!

Звичайний двір Кіровограда, де дітлахам доводиться бавитися між під’їздами та погребами…Ото й усі розваги. Знайома картинка, чи не так?
Днями у такому подвір’ї на вулиці 50 років Жовтня, 25 відбулося свято з ініціативи мешканців. Люди виявили наполегливість, довівши, що їхнім дітям та онукам потрібен майданчик!
Так, не перший рік у Кіровограді ставлять дитячі майданчики. Останні десять з’явилися з подачі обласної влади за принципом: який будинок більше збере голосів. Значить, потребу в таких куточках дозвілля знято? Де там! Адже перемогли ті мікрорайони, де великі багатоповерхівки, де багато діток. А хіба десяток-два малюків не мають права на гойдалки? Мають!
За це літо до громадської приймальні народного депутата Андрія Табалова городяни принесли кілька колективних звернень з таким проханням. Це шість адрес у різних куточках міста. Там треба пісочниця, там грибок від сонця, там лавочки для мам та бабусь, там гойдалки та турніки.
Завдяки підказкам кіровоградців команда народного депутата допомагає, чим може. Ось у серпні встановили новий майданчик у дворі будинку по Комарова, 9. На вулиці 50 років Жовтня другий за сезон майданчик з пісочницею, турніком, гойдалками. На черзі – третій. І в першому випадку, і тепер Андрій Табалов звертався по допомогу до виробничого підприємства обласного товариства сліпих. Якість роботи влаштувала і замовників, і городян. Тим більше, вони теж допомогли усе облаштувати, адже чекали своєї черги кілька місяців. І дочекалися. Та спершу самі прибрали територію, зробили пісочницю. Тепер дорослі спокійні: у дворі поряд із Колгоспним ринком малечі є де гратися. Бо ж за рогом – тільки дорога та численні магазинчики. А наше місто та кожний окремий двір мають бути затишною домівкою. Принаймні, в наших силах щось для цього робити.
Тетяна Мельник




