На Кіровоградщині розпочались рейди щодо дотримання протиепідемічних заходів (ФОТО)

11:05, 19 Березня, 2020

На Кіровоградщині робочі групи у складі поліцейських, рятувальників та працівників Держпродспоживслужби розпочали рейдові інспектування щодо дотримання протиепідемічних заходів.

 

Як повідомляє пресслужба У ДСНС в області, робочі групи здійснюватимуть постійний моніторинг епідемічної ситуації в області.

Крім того, відсьогодні робочі групи створені в усіх районах області, здійснюватимуть рейдові інспектування щодо дотримання суб’єктами господарювання на території Кіровоградщини вимог постанови Кабміну (про запобігання поширенню на території України коронавірусу) своєчасним та повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

Як повідомила пресслужба Держпродспоживслужби розпочали перевірки закладів торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства. Недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил та норм каратиметься накладанням штрафу на громадян від 17 до 34 тис.грн, на посадових осіб – від 34 до 170 тис.грн.

Нагадаємо, від 17 березня у Кропивницькому мають працювати лише продуктові магазини і аптеки. У магазинах мають з’явитись розмежувальні лінії, які б вказували покупцям відстань в метр.

 photo 2020 03 19 10 21 34

Останні новини по темі
Кропивницький придбає три апарати штучної вентиляції легень
55642 29 news image
hroshi
Уряд планує відшкодовувати частину комунальних платежів на час карантину
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024