Кіровоградщина: як отримати паспорт в умовах карантину

12:10, 10 Квітня, 2020

В умовах карантину виготовлений паспорт можна отримати не за місцем його оформлення.

 

Як повідомили в пресслужбі Управління ДМС в області, виготовлений паспорт або паспорт, у який вклеїли фото по досягненню відповідного віку, за нагальної потреби можна отримати не за місцем подання заяви, а за місцем перебування.

У разі оформлення паспортного документа в іншій області особа може звернутись до будь-якого підрозділу Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області, де наразі людина перебуває. За відповідною заявою документ направлять у підрозділ за зверненням. Таку можливість діє на період карантину.

У Міграційній службі просять відвідувати підрозділи лише у невідкладних випадках задля мінімізації контактів. Консультацію можна отримати дистанційно за номером “гарячої лінії” (0522) 32-18-11.

 

Останні новини по темі
Лікарні Кіровоградщини мають лише половину потрібного обладнання та засобів захисту від Covid-19
stat
ФОПам, які призупинили бізнес через карантин, хочуть платити допомогу на дітей
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024