Кіровоградщина підготувала нові проєкти на фінансування ДФРР в 2021 році

15:04, 22 Квітня, 2020

В області подали 46 проєктів на фінансування за кошти державного фонду регіонального розвитку в 2021 році на суму майже 608,7 млн грн. Однак оцінюватимуть 38 проєктів.

Про це стало відомо сьогодні, 22 квітня, під час засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

Цьогоріч змінено процес конкурсного відбору інвестпрограм та проєктів регіонального розвитку на 2021 рік. Відбір відбуватиметься на новій онлайн платформі ДФРР.

Як розповіла начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова, із 46 поданих проєктів офіційно зареєстровано 38 проєктів. З них і будуть обирати більш пріоритетні і стратегічно важливі.

Цей рік учасниками для отримання коштів ДФРР стали 19 територій, а також департамент культури, молоді та спорту й управління освіти і науки облдержадміністрації.

Подалися 7 РДА (Бобринецька, Онуфріївська, Маловисківська, Петрівська, Новгородківська, Олександрівська, Вільшанська), 5 міськрад (Кропивницький, Олександрія, Долинська, Новоукраїнка, Мала Виска), 5 селищ (Добровеличківка, Смоліно, Приютівка, Компаніївка, Олександрівка) і дві сільські ради (Великосеверинівська і Первозванівська).

Мовиться про 5 об’єктів у сфері культури, 13 – в галузі освіти, 10 – охорони здоров’я, 16 – ЖКГ,  2 – спорту.

Яким чином буде здійснюватися оцінювання інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку на онлайн платформі ДФРР поки невідомо. В понеділок, 27 квітня, за словами пані Кулікової, має надійти відповідна інструкція. Тому засідання обласної комісії продовжать наступного тижня. Адже до 1 травня в області мають визначити перелік інвестиційних програм і проєктів на 2021 рік і передати до Мінрегіону.

 

Останні новини по темі
До заповідника “Чорного ворона” на Кіровоградщині збудують дорогу
bf50813 adr z fil mu
krop
У Кропивницькому планують створити комісію для розгляду питань відключення від централізованого опалення
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024