Як лаборантка стала манікюрницею: бізнес-історія жительки з Кіровоградщини

12:23, 24 Квітня, 2020

29-річна Аліна Випираченко започаткувала власний бізнес за сприяння служби зайнятості. Так мешканка Онуфріївського району стала майстринею нігтьової естетики й навіть під час карантину надає послуги – онлайн.

 

Понад три роки Аліна Випираченко працювала лаборантом у ТОВ ТВФ «Промтехснаб». У вільний від роботи час дівчина займалася улюбленою справою – надавала послуги манікюру. Доволі часто подруги і колеги по роботі зверталися до Аліни, щоб вона зробила їхні ручки гарними та доглянутими. І це дівчині вдавалося та приносило величезне задоволення.

Залишившись без роботи з незалежних від неї причин, розв’язати питання власного працевлаштування Аліна вирішила за допомогою служби зайнятості. Тож вона звернулася до Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості і не пожалкувала.

Відвідавши тематичний семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність та поспілкувавшись із кар’єрним радником, дівчина виявила бажання започаткувати власний бізнес. Незважаючи на високу конкуренцію на ринку праці, але маючи певний рівень знань та напрацьований досвід у цій справі, Аліна все ж таки вирішила – працювати самій на себе варто.

Впевненості додавало ще й навчання у Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки, де вона набула професійних знань та вмінь для ведення бізнесу в сучасних умовах, навчилась обґрунтовувати та приймати господарські рішення й організовувати їх виконання.

Тож, ідея надання послуг з манікюру, яка визріла у дівчини вже давно, та пройдене профдіагностичне тестування підтвердило її готовність до започаткування власного бізнесу. Разом з кар’єрним радником Аліна склала та успішно захистила бізнес-план і, вже у березні цього року, зареєструвався, як фізична особа-підприємець та отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Сьогодні новоспечена підприємниця відкрила у смт Павлиш власний кабінет для надання послуг з манікюру.

Аліна Випираченко

Клієнтів у Аліни вистачає, проте, через карантин надання послуг з нігтьової естетики, призупинено. Але вона не опустила руки: надає клієнтам поради з підтримання своєї краси онлайн. А крім того, дівчина не втрачає жодної хвилини і використовує вільний час на навчання та підвищення власної професійної майстерності. Упродовж березня та квітня фахівчиня пройшла курси з педикюру та подолгії, а також найзатребуваніші курси серед майстрів манікюру й педикюру: «Оніхолізис: методи обробки».

Тим, хто задумувався неодноразово про започаткування власного бізнесу Аліна радить: «Перед початком будь-якої справи необхідно чітко візуалізувати кінцевий результат того, до чого прагнете. А тоді, знайдуться й ті, хто Вам допоможе. Для мене помічником стала Онуфріївська районна філія обласного центру зайнятості».

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості

 

Останні новини по темі
Нова сотня рятувальників з Кіровоградщини поїхала гасити ліси Київщини (ФОТО)
photo 2020 04 24 09 20 52
ato zemlya
На Кіровоградщині військові отримали у власність 12 тисяч земельних ділянок
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024