Продовольчі ринки знову працюватимуть – прем’єр-міністр

16:14, 27 Квітня, 2020

На черговому засіданні в середу, 29 квітня, Кабмін розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків.

Про це повідомляє “Урядовий портал” з посиланням на Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Відкриття продовольчих ринків стало можливим завдяки тому, що Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю.

«Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період», – розповів Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше ринки могли працювати за певних умов на час поширення коронавірусної інфекції в країні. Однак згодом їм заборонили працювати через недотримання вимог карантину.

Фото з архіву “Гречки”

Останні новини по темі
Кропивницький: у СІЗО ув’язнений захворів на коронавірус
1581575932
hroshi
Понад 12 тисяч мешканців Кіровоградщини отримають грошову допомогу
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024