Які пропозиції АМУ не врахував Кабмін в новому перспективному плані Кіровоградщини

14:25, 14 Травня, 2020

 

Під час затвердження перспективного плану Кіровоградської області Кабмін за результатами узгоджувальної процедури не врахував три запропонованих Кіровоградським відділом Асоціації міст України пропозиції.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Кіровоградське регіональне відділення АМУ.

– Так, у Новоархангельському районі було запропоновано створення трьох ОТГ (Новоархангельської, Надлацької та Підвисоцької), натомість затверджено об’єднання в форматі «один район – одна громада». В такому ж форматі було затверджено Новомиргородську громаду, замість запропонованих АМУ трьох ОТГ на території району, – розповіла консультант з правових питань Кіровоградського РВ АМУ Вікторія Нижник.

Не підтримав КМУ і пропозицію передбачити Микільську територіальну громаду у складі Світловодської міської ОТГ. Натомість у Світловодському районі передбачає Великоандрусівську ОТГ у складі Великоандрусівської, Глинської, Григорівської, Захарівської, Іванівської, Подорожненської, Федірківської сільських рад та Світловодську громаду, до складу якої увійдуть території Світловодської, Власівської, Великоскелівської, Миронівської, Озерської та Павлівської рад.

За пропозицією АМУ у Бобринецькому районі, відповідно до документа, планується три ОТГ: Бобринецька, Витязівська, Кетрисанівська.

У Гайворонському районі за наполяганням АМУ затверджено дві ОТГ: Гайворонська та Заваллівська.

У Голованівському районі три ОТГ: Голованівська, Побузька та Перегонівська.

Нагадаємо, 13 травня Кабмін затвердив перспективний план області, що передбачає створення 48 ОТГ. Натомість, очільник Приютівська ОТГ вже висловив незгоду з таким планом, де громада втрачає вісім сіл.

 Фото з вільних джерел

Останні новини по темі
За три роки Кропивницький витратив на ремонти 968 мільйонів гривень
hroshi4
97420051 138184877817427 866128125728129024 n
На Кіровоградщині розпочали приймати заявки на «теплі кредити»
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024