Суспільство

У Кіровограді школярів примусово відправили створювати масовку на агровиставці (ОНОВЛЕНО)

. 13294

 

У Кіровограді школи та вузи зовсім не для того, аби вчитись, а щоб діти розважали Віктора Януковича.

 

Про це пише у своєму блозі громадський активіст Олексій Хмара.

"Мій 14-річний син сьогодні прогуляв школу. На мою вимогу. А весь його клас зігнали з останніх трьох уроків та повезли зустрічати Януковича. Той бо приїхав у Кіровоград аби відкрити «АгроЕкспо 2013» - щорічну виставку досягнень вітчизняного агропорому.

Питання, яке відношення до агросфери мають учні гуманітарної гімназії, вочевидь риторичне. Вражає, насправді, інше - цинізм обласних урядників від освіти та покірність адміністрації кіровоградської школи №5. Ті пояснили дітям необхідність відстояти в очікуванні Януковича дві години на холоді та при шквальному вітрі як ексклюзивну можливість для молодих талантів.

Ще далі у використанні студентів пішли в кіровоградських вишах. Кращих з них вирішили зафрахтувати як безкоштовних помагайків для відвідувачів виставки. Мета, загалом благородна. От тільки чому ці кращі протягом тижня практикувались замість занять у вмінні фасували чай та цукор і тренувались подавати пальто?"

У свою чергу Алла Волошина відзначила на своїй сторінці у Фейсбуці:
"Збирають усіх старшокласників школи №5 тримати прапори ЗА РАХУНОК УРОКІВ! Простояти по такій погоді - гарантований міненгіт для людини в 14 років.Реакція класної керівнички: ти не береш участь у житті класу, у тебе буде відповідна позначка у атестаті."

Історія знайшла своє продовження. Сьогодні, 4 жовтня, у своєму блозі про вчорашню ситуацію знову написав Олексій Хмара. Чоловік частково переоцінив події вчорашнього дня. Деталі читайте тут.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама