Суспільство

Фірми екссиловика розіграли тримільйонний тендер «Кіровоградобленерго» на підключення до його ж електростанції

. 3459

ПрАТ «Кіровоградобленерго» на початку червня успішно завершило закупівлю робіт із реконструкції власних електромереж для приєднання до сонячної електричної станції «Павлівська».

 

Kirovogradoblenergo cover 600x400

Учасниками торгів були дві компанії з майже ідентичними назвами. У них один власник, який також володіє і «Павлівською».

Про це «Слідство.Інфо» дізналось із інформації про тендер, опублікованій на порталі ProZorro.

Станція «Павлівська» знаходиться у Світловодському районі Кіровоградської області. Вона нова: у експлуатацію її було здано у грудні 2019-го, запланований корисний відпуск електроенергії — на рівні 24,89 млн кВт·год на рік.

За підряд очікуваною вартістю 3,46 мільйонів гривень змагалось дві фірми — зареєстроване в Києві ТОВ «Енергобуд-СПМ» та «Енергобуд-СПМ+» із пропискою в Кропивницькому. Останнє оголосило про готовність виконати замовлення за 3,44 мільйони гривень, перше ж виставило цінник у 3,12 млн грн — і перемогло.

Попри різні адреси офіційної реєстрації фірм, окрім надзвичайно схожих назв їх об’єднує спільний контактний номер телефону, вказаний у держреєстрі — +38(067)40-33-677, а також власник — Сергій Іванович Кузнєцов.
Пакети документів, які фірми-учасниці подали на торги, були майже ідентичними, а більшість довідок, зокрема «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики» — скопійовані дослівно.

Окрім згаданих компаній, Сергій Кузнєцов із бізнес-партнеркою Аллою Кузнєцовою є власниками, щонайменше, шести українських сонячних електростанцій. Це станції «Молодіжне», «Сонячна», «Спортивна», «Альвеор-Енерджі», «Долинська» та, власне, «Павлівська», якої й стосувався згаданий тендер. Будували ці об’єкти також фірми Кузнєцових.

Також Сергія Кузнєцова вказано серед власників іще десятка фірм у Кропивницькому, Києві та Миколаєві. Зокрема, це ТОВ «СПМ-Інвест», ТОВ «С.Енерджі-Миколаїв», ТОВ «Кіровоградський завод порцеляни» та ТОВ «Вертон технолоджі». Також підприємець є співзасновником та керівником Громадської організації «Спілка співробітників Служби безпеки України звільнених у запас».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама