«Файно маркет» отримав відзнаку за розвиток місцевої економіки

16:31, 24 Липня, 2020

В останню неділю липня своє професійне свято відзначають представники професії, без якої не можна уявити нашого життя. Це працівники торгової сфери – однієї з найдревніших в історії людства.

 

З давніх часів її величність торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж товарів, але, і є засобом спілкування людей.

Вчора, 23 липня, напередодні професійного свята – Дня працівників торгівлі, представники Департаменту торгівлі міської ради Кропивницького вітали кращих представників торговельної галузі обласного центру.

Місцева мережа магазинів “Файно маркет” отримала свою відзнаку за вклад у розвиток місцевої економіки, сумлінну сплату податків до бюджету та представленість місцевих виробників товарів на полицях своїх магазинів.

Шановні працівники торгівлі, ви щоденно задовольняєте потреби містян та гостей міста, забезпечуючи їх товарами вітчизняного та закордонного виробництва. Від Вашої привітності, відповідальності, щирості залежить настрій громадян, та враження, яке формується про наших людей у гостей. Велика вам дяка за відданість професії, за терпіння і мудрість, адже дуже важко працювати з людьми, різними за вподобаннями, темпераментом та настроєм. В різних ситуаціях вам доводиться залишатись ввічливими та терплячими.“- побажали представники міської влади.

0x0 2

0x0 3

Реклама

Останні новини по темі
На озері Копань дикі качки оселилися у дерев’яному будиночку (ФОТО)
2020 07 24 1
co1
Як Дмитрівська громада «купила» лікарку
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024