У виступі Зеленського у Кропивницькому помітили ознаки використання адмінресурсу

18:42, 27 Серпня, 2020

Участь президента Володимира Зеленського у представленні обласної команди «Слуг народу» має ознаки використання адмінресурсу.

Про це повідомила «Гречці» координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Представлення голови ОДА під час «розширеного представлення команди «Слуги народу» (цитата з пресрелізу) та в оточені брендованої символіки має ознаки використання адміністративного ресурсу в розумінні міжнародних виборчих стандартів. Як і участь у заході «Слуги народу» під час робочої поїздки.

Також у цьому заході в робочий час брали участь держслужбовці різних рівнів. Але на сьогодні виборчий процес ще не розпочався, тому ми не можемо говорити про відкрите порушення виборчого законодавства, лише про ознаки адміністративного ресурсу, – зазначила Зоя Лебідь.

Нагадаємо, сьогодні на театральній площі у Кропивницькому президент Володимир Зеленський представив нового голову ОДА.

Також взяв участь у презентації Стратегії розвитку Кіровоградської області, яку представив голова Кіровоградського обласного осередку політичної партії «Слуга Народу» Микита Потураєв. Варто зазначити, що цю стратегію обласна рада прийняла ще в березні.

Після на сцені представили кандидатів на місцеві вибори від «Слуги Народу».

Що стосується перемоги партії «Слуга народу», я не можу зараз займатись агітаційною роботою і не буду це робити, – сказав на сцені Володимир Зеленський після представлення команди партії.

Безымянный1

Також під час преспідходу шеф-редакторка видання «Без купюр» Наталя Кривошей запитала у президента: «Чи не здається вам, що ви зараз повторюєте свого попередника Петра Порошенка, коли використовуєте державний адміністративний, фінансовий ресурс на передвиборче турне під виглядом робочої поїздки. Так сприймається, коли бачиш брендовану Зе-сцену під партійні кольори?». 

У якомусь місці ми презентували готову дорогу, якої не було з 85 року і було дуже схоже питання,– каже Зеленський.– На ній (дорозі-авт) грабували країну з 90-х років. Ми стояли на дорозі і було схоже питання. Біля нас стояв депутат з «Слуги народу», який був з журнальчиком «Зе команда». І питання було: Чи не здається вам, що ви займаєтесь передвиборчою компанією. В принципі більше про дорогу мене нічого не запитали. Вас цікавить, що дуже багато зеленого кольору сьогодні у вашому місті? Чи ви про те в якому місті ви плануєте жити?

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: за добу виявили 10 хворих на коронавірус (ОНОВЛЕНО)
coronavirus copy copy
ст
Зеленський презентував стратегію розвитку Кіровоградщини, яку облрада затвердила ще в березні? (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024