Наступного тижня стартує нове тревел-шоу про Кіровоградщину (ВІДЕО)
У вересні в ефірі телеканалу UA: Кропивницький стартує нове тревел-шоу «Недалечко».
Ведуча проєкту «Недалечко» Олена Горобець анонсувала вихід першого випуску наступного тижня.
– Зустрічайте Олександрію. Блакитні озера, ретромобілі, молекулярна кухня… але не все одразу. Буду поступово розповідати цікавинки, – Олена.
Як повідомили в пресслужбі телеканалу, програма стала однією з двадцяти відібраних на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним» восени 2019 року.
У «Недалечко» двоє ведучих подорожують дванадцятьма містами Кіровоградської області, щоб відшукати локації для фото, якими можна ділитися у соцмережах. Герої люблять мандрувати Україною та світом і переконані, що за яскравими враженнями не завжди варто їхати світ за очі: інколи найкращі можна знайти зовсім недалечко.
Виробництвом програми на замовлення Суспільного займався місцевий продакшн «Frame studio».
«Для виробництва тревел-шоу необхідна велика команда, ми залучали сторонніх спеціалістів там, де не могли впоратись самі. У цьому і полягає найбільша складність тривалого виробництва. Щоб показати туристичну привабливість міста, його необхідно досконало дослідити, тому багато уваги приділяли плануванню і логістиці. — розповідає керівник «Frame studio» Артем Луценко, — За час зйомок ми зібрали понад 150 гігабайтів медіафайлів, серед яких — велика кількість фотографій туристичних місць області, які, фактично, не представлені в інтернеті».
«Цей проект — як вакцина від комплексу меншовартості, як психотерапія красою, яку жителів нашої області не вчили бачити, цінувати, монетизувати, — каже ведуча проєкту «Недалечко» Олена Горобець. — Саме тому фокус нашої уваги був зосереджений, виключно, на позитиві, перевагах і перспективах міст області. На тому, заради чого варто туди приїжджати. Ми мали челендж: знайти на Кіровоградщині такі краєвиди і людей, які дійсно вразять і здивують глядачів. Кожен випуск — це окреме місто нашої області, у якому ми шукаємо красу, драйв і екстрим, натхнення, смаки, емоції. Команда зробила безліч відкритів, про які тепер хочеться розповідати на кожному кроці, щоб усі дізнались, яка насправді класна у нас область. Які самобутні, різні і цікаві у нас міста і містечка. Величезною підтримкою для проєкту стали місцеві жителі, люди, які люблять свій край і хотіли показати його якнайліпше. Саме завдяки їхній допомозі ми знайшли і змогли показати те, про що не знає Google».