Суспільство

Господарники та професіонали: у Кропивницькому презентували регіональну команду політичної партії «Наш край»

. 3934

12 вересня у Кропивницькому презентували регіональну команду політичної партії «Наш край». Також представили потенційного кандидата на посаду міського голови Кропивницького. 

rk1

Сьогодні зібралися діючі депутати Кропивницької міської ради, депутати районних рад, голови громадських організацій міста, люди, які мають повагу та довіру десятків тисяч мешканців нашого краю, керівники підприємств з великим досвідом господарської та організаційної діяльності.

Наш край – це фахова команда професіоналів та господарників, які вміють працювати та відповідати за кожне своє слово. Ми не даємо пустих обіцянок. Старі і нові вожді крадуть, а наша задача зупинити цю корупцію. У Кропивницькому наша команда ретельно стежила, щоб кожна копійка пішла до людей, так треба буде зробити по всій країні. Я переконаний, що ми зможемо це зробити і перемога буде за «Нашим краєм», – відзначив співголова партії «Наш край», народний депутат України Сергій Шахов.

Лідери громад, професіонали своєї справи, які працюють для забезпечення розвитку рідного краю, розповіли про п’ять років роботи. Здобутками у своїх громадах та планами на майбутнє з присутніми поділились голова обласної організації партії «Наш край», депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Чудний, голова Маловисківської міської ОТГ Юрій Гульдас, заступник голови Світловодської районної ради Олексій Шаповал, директор ПрАТ СГ "Надія нова", голова Кропивницької районної організації партії «Наш край» Сергій Салов, голова Кропивницької міської організації партії «Наш край» Вадим Дрига.

Професіонали на місцях

Команда «Наш край» у повному складі іде на місцеві вибори, щоб захистити людей від непрофесійної влади, зберегти децентралізацію та відстоювати інтереси кропивничан.

До влади мають прийти досвідчені господарники та професіонали, які працюватимуть на розбудову громад. Вони мають отримати більше повноважень, для вирішення проблем на місцях.

За словами лідера Кропивницької команди «Наш край», секретаря міської ради Андрія Табалова, протягом п‘яти років кропивницька команда «Нашого краю» працювала у міській раді підтримувала всі важливі для розвитку міста питання: реконструкцію арки, будівництво нової багатоповерхівки, ЦНАПу, гемодіалізного та інсультного центрів.

rk3

Новий комунальний транспорт, відремонтовані шкільні спортзали, прибудинкові території, дороги, започатковано конкурс міських ініціатив «Громадський бюджет».

Така велика кількість реалізованих міських проектів стала можливою в тому числі і завдяки реформі децентралізації, яка дозволила нам закумулювати фінансові можливості у місті і направити їх на вирішення проблем громади. Тому наше з вами головне завдання - зберегти, розвинути, поглибити децентралізацію. В жодному разі не допустити її згортання центральною владою, а такі тенденції ми вже можемо спостерігати. Децентралізація - це запорука успішного розвитку нашого краю!– каже Андрій Табалов.

rk2

Він переконаний, що вирішувати місцеві проблеми мають саме місцеві професіонали, у яких за плечима досвід та довіра людей. Саме таких людей об’єднала політична сила «Наш край».

Озираючись на минулі роки, з‘являється гордість та задоволення від досягнутого. Я вважаю, що виконав свою місію як секретар, депутат, кіровоградець, кропивничанин, патріот, син, батько… Мені не соромно дивитись людям в очі, ходити вулицями міста. Незважаючи на купи бруду, вилиті на мене, починаючи з 2012 року, я залишився в місті і зробив усе від мене залежне для його розвитку. А тепер я хочу продовжити розбудовувати моє місто і наш край в економічному секторі, цьому я вчився у Великобританії, Україні. Мене цьому вчили мій дід та батько. Професіоналів не вистачає не тільки в політиці, але і в бізнесі. Тому я продовжуватиму зміцнювати країну в цьому напрямку. Бо бути патріотом – це не тільки носити вишиванку та співати гімн. Це щоденна праця над створенням робочих місць і наповнення місцевого та державного бюджетів, чесна сплата податків, що робить група компаній «Формула Смаку» з якої я вийшов і у яку я повернусь.

Кандидат на посаду міського голови

Команді представили кандидата на посаду міського голови Кропивницького – начальника Спецінспекції Андрія Максюту.

Всі у місті знають, що у роботі я віддаюсь на 100%. Знають, що я чиновник, який на зв’язку з мешканцями міста 24 години 7 днів на тиждень. Мені телефонують, пишуть звертаються з різних питань. Зі 100% звернень до мене лише половина стосуються сфери моєї компетенції, фахової діяльності, – розповів Андрій Максюта. – Інша половина – це питання екології, поліпшення благоустрою та комфорту життя в мікрорайонах, облаштування сучасних елементів інфраструктури, або захист вже існуючих. Люди до мене звертаються як в останню інстанцію. Цю половину питань, які не стосуються моєї діяльності, вирішувати найтяжче, тому що відсутні належні повноваження. Хоч я ніколи не здаюсь, йду напролом, вирішую питання на характері і готовий тягнути і вирішувати питання громади міста і далі.

Каже, йде на посаду міського голови Кропивницького, щоб отримати не крісло у міськраді, не зарплату, не привілеї, а отримати інструмент щоб допомагати всім, хто того потребує.

Я впевнений в тому, що Андрій Максюта буде гідно представляти партію «Наш Край». Я зроблю все, щоб у нього був достатній досвід, – додав Андрій Табалов.

rk4

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама