«ЄС» звернулась до поліції та суду через відмову в реєстрації Добровеличківською ТВК

18:46, 26 Вересня, 2020

 

У Добровеличківській селищній територіальній виборчій комісії відмовилися реєструвати список партії «Європейська Солідарність». Мотивували тим, що в поданні наявні документи не всіх кандидатів у депутати.

Представники політсили зазначають, що всі потрібні документи занесли, про що мають довідку ТВК, а документи зникли після їх перегляду довіреними особами від інших політичних сил. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

25 вересня Добровеличківська селищна ТВК прийняла рішення про відмову в отриманні документів для реєстрації кандидатів у депутати Добровеличківської селищної ради включених до єдиного та територіальних виборчих списків Кіровоградської обласної організації партії «Європейська Солідарність». У протоколі йдеться, що рішення приймалося відповідно до пункту 1 та 2 статті 230 Виборчого кодексу України. Згідно з документом відповідне рішення підтримало 12 членів ТВК. Представники партії подали заяву до поліції про зникнення документів у приміщенні ТВК.

«24 вересня ми подали документи до територіальної виборчої комісії. Мені видали довідку про прийняття пакету документів на реєстрацію кандидатів у депутати від політичної партії. Лише було потрібно внести корективи у заяву та додати одну копію паспорта. Згідно із законними термінами, вчора донесла документацію. Але потім дізналася і стала свідком того, як нашу документацію в приміщенні ТВК переглядають довірені особи від політичних сил «Слуга народу» та «Опозиційна платформа – За життя». Це при тому, що там персональні дані: копії паспортів тощо. Учора, 25 вересня, зібрали термінове засідання територіальної виборчої комісії і прийняли рішення про відмову в реєстрації партії «Європейська Солідарність». Мотивуючи відсутністю документів і посилаючись на статтю 230 Виборчого кодексу України, але підпункт такий, що відмова через ненадання основних партійних документів. Хоча на відео чітко видно як представники інших політичних сил гортають саме партійні документи. Що ж до протоколу, то там зазначено, що підтримали рішення 12 осіб, але член комісії від «Європейської Солідарності» не підтримував це рішення», – зазначила у коментарі ОПОРІ довірена особа «Європейської Солідарності» у Добровеличківці Тетяна Нехайчук.

Голова обласного осередку партії Сергій Коваленко заявив, що партія звертатиметься до суду з приводу відмови в реєстрації кандидатам від «Європейської Солідарності» Добровеличківською ТВК.

 

Останні новини по темі
Повна програма AGROEXPO-2020 та Покровського ярмарку
agr
117794224 135355618254470 5281479208583024449 o
У програму “Вересневих самоцвітів” змінили через авіакатастрофу на Харківщині
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024