Суспільство

Побиття інспектора начальник Спецінспекції у Кропивницькому пов'язує з виявленням незаконних МАФів (ФОТО, ВІДЕО)

. 7807

Начальник Спецінспекції Андрій Максюта сьогодні зібрав пресконференцію через побиття свого колеги, інспектора Спецінспекції міста Богдана Голубничого. Варто зазначити, що обоє є кандидатами на місцевих виборах 25 жовтня від партії "Наш край": Максюта - на міського голову, Голубничий - на депутата Фортечної ради в місті. 

121043516 325326058765372 5608402499671448085 n

Начальник Спецінспекції каже, що наразі перебуває у відпустці, а перед пресконференцію якраз давав покази в поліції.

Нагадаємо, про побиття двома невідомими людьми Богдана Голубничого вранці 5 жовтня пан Максюта повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Натомість у поліції області розглядають кілька версій нападу на кропивничанина, в тому числі і його професійну діяльність.
Наразі Богдан Голубничий, за словами Максюти, перебуває у відділенні нейрохірургії із переломом основи зводу черепа. Це тяжкі тілесні ушкодження.

- Прогноз нехороший, - каже Андрій Максюта.

За його словами, побиття Богдана Голубничого пов'язує з останньою справою інспектора.

- Я підозрюю, що саме ця справа стала причиною, - зазначив Андрій Максюта.

Йдеться про виявлення у вересні незаконних МАФів біля Колгоспного ринку. Саме інспектор Голубничий займався цією справою. На підприємця склали адмінпротокол, адже виявили невідповідності в документації.

Однак політичну складову кандидат на міського голову також не відкидає, адже нападники сказали: "Передай привіт Максюті!".

Він також сподівається, що правоохоронні органи розберуться в ситуації і не буде затягувань, як з попередніми справами. Наприклад, коли в двір начальника Спецінспекції закинули коктейлі Молотова.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама