Назвали вулиці Кропивницького, які найбільше постраждали від урагану (ФОТО)

Під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій назвали вулиці Кропивницького, які найбільше постраждали від урагану сьогодні, 17 жовтня.
Як повідомляє сайт міськради, за попередніми даними, найбільші руйнування у Кропивницькому зафіксовано у мікрорайонах Балашівка і Лелеківка.
Пошкоджені дахи і близько 100 житлових будинків, є випадки руйнування стін, перекрита подача газу в межах вулиць:
- Богдана Хмельницького,
- Сагайдачного,
- Івана Виговського,
- Холодноярської,
- Мінської,
- Делегатської,
- Ризької,
- Комунальної,
- Зеленогірської,
- Івана Богуна,
- Мазепи.
В зоні багатоповерхової забудови ситуація спокійна: тут зафіксовані випадки затоплення квартир – не справлялися ливневі системи у житлових будинках по вулиці Академіка Корольова, Кропивницького та Тимірязєва.
– У міській раді Кропивницького буде створена спеціальна комісія, яка визначатиме розмір заподіяної шкоди у кожному конкретному випадку, – каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко. – Відповідно постраждалі від стихії зможуть отримати матеріальну допомогу для ліквідації наслідків руйнівних сил природи.