У Кропивницькому мешканці багатоповерхівки бояться електрозамикання через стічну воду (ФОТО,ВІДЕО)

09:59, 21 Жовтня, 2020

Мешканці будинку № 13 по вулиці Академіка Корольова бояться, що після чергових дощів затопить електрощитову будинку. 

 

 

До «Гречки» звернулась мешканка будинку Ірина Міндул. За її словами, їх двір незаасфальтований, територію сусідніх будинків заасфальтували, і тепер до них стікає вся вода.

Мешканці будинку бояться, бо фундамент будинку постійно підтоплюють дощі, і були випадки, коли відбувалось замикання в щитовій. Кажуть, асфальтування їх двору включили до програми управління житлово-комунального господарства. На благоустрій території виготовили проєктно-кошторисну документацію та отримали позитивний експертний висновок, загальною кошторисною вартістю проєкта – 892,127 тис. грн.

Біля сусідніх багатоповерхівок новий асфальт. Єдина наша територія біля будинку незаасфальтована. Проєктна документація є, затверджено експертизи, а гроші на асфальт не виділили, – каже Ірина. – Вода з усіх будинків йде до нас підтоплює фундамент нашого будинку. Вода заливає перші поверхи. В першому під’їзді на підлозі стоїть електрощитова на 308 вольт. Коли у місті дощ, люди з нашого будинку швидко збираються і вибігають. Адже вже було замикання, горіла вся апаратура.

Ірина розповіла про проблему будинку на сесії міськради 13 жовтня.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив профільним управлінням виїхати на місце та обстежити будинок.

Як повідомила заступниця начальника головного управління житлово – комунального господарства Юлія Яндович, асфальтуватимуть прибудинкову територію у наступному році. А  цьогоріч піднімуть щитову вище і проведуть роботи, аби у підвал не потрапила вода.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: у дитячому садочку виявили фальсифікований сир
syr
debatu
Погрози й заява до суду: ситуація між кандидатами на голову однієї ОТГ на Кіровоградщині
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024