Кіровоградщина отримає понад 12 мільйонів для закупівлі дезінфікуючих засобів у школи

16:17, 21 Жовтня, 2020

Майже 540 млн грн Уряд виділив на формування безпечного простору в умовах епідемії коронавірусу в українських школах. Йдеться про закупівлю дезінфікуючих засобів захисту.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 21 жовтня, під час засідання Кабміну.

Як зауважив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, кошти підуть на те, аби в школах були дезінфектори не формально на папері, а фактично.

Зокрема Кіровоградська область отримає 12 680,8 тис. грн на закупівлю дезінфекторів у школи.

Як опублікував у своєму телеграм-каналі нардеп Олексій Гончаренко, аби виділити кошти на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту заклади загальної середньої освіти, видаткии перерозподілили, а точніше зменшили видатки за такими програмами:

  • «Забезпечення здобуття професійної освіти за професіями загальнодержавного значення» на 10 000 тис. грн.
  • «Проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 4 099,2 тис. грн.
  • «Виплати академічних стипендій студентам (курсантам), аспірантам, докторантам закладів фахової передвищої та вищої освіти» на 40 000 тис. грн.
  • «Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних установ, керівних працівників і спеціалістів харчової, переробної промисловості та агропромислового комплексу, медичних та фармацевтичних кадрів» на 4 000 тис. грн.
  • «Загальнодержавні заходи у сфері освіти» на 77 398, 9 тис. грн.
  • «Керівництво та управління у сфері державної мови» на 4 000 тис. грн.
  • «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на 400 000 тис. грн.

Крім того, за словами прем’єр-міністра, у наступному році планують витратити 1 млрд грн на протиепідемічні заходи в школах.

 

Останні новини по темі
Через несплату земельного податку суд зобов’язав орендаря повернути земельні ділянки
smittia
Як перетворювати відходи на паливо: досвід ЄС
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024