Щоб влітку не було пожеж!

10:54, 15 Березня, 2012

13 березня на території ДП «Олександрівський лісгосп» проведено навчальний семінар-нараду щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду із головними лісничими лісогосподарських підприємств області.

Завідувач сектором лісорозведення Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Лариса Романська запевнила, що вже сьогодні необхідно докладати максимум зусиль для вжиття всіх заходів з підготовки лісівників  до пожежонебезпечного періоду. Так, необхідно в першу чергу повністю укомплектувати пункти зосередження протипожежного інвентарю, адже період пожежної небезпеки от-от розпочнеться – із настанням стійкої сухої погоди, а також початком сезону масових пікніків. Лариса Йосипівна звернула особливу увагу на ведення відповідної документації, а також інші актуальні питання.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info   Щоб влітку не було пожеж!

Величезної уваги вимагає питання укомплектування вакантних посад працівників державної лісової охорони в окремих лісгоспах обласного управління, тому що через відсутність необхідних працівників значні площі лісових масивів залишатимуться без належної охорони.

Враховуючи те, що більшість лісових пожеж виникає з вини населення, необхідно постійно проводити зустрічі, лекції та роз’яснювати правила поводження у лісах, встановлювати наглядну агітацію та інформувати через різноманітні засоби масової інформації.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info   Щоб влітку не було пожеж!

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info   Щоб влітку не було пожеж!

На базі кожного лісництва створюються запаси паливно-мастильних матеріалів, завдяки чому працівники державної лісової охорони завжди можуть оперативно реагувати на випадки загорянь.

Минулого року лісівники Кіровоградщини зменшили кількість випадків пожеж на третину порівняно із 2010 роком.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Останні новини по темі
Конкурс №2 на посаду директора Кіровоградського театру!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.uaКонкурс №2 на посаду директора Кіровоградського театру!
Конкурс для молодих письменників Кіровоградщини
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024