У Кропивницькому запрацювала громадська організація з працевлаштування

15:54, 30 Жовтня, 2020

У Кропивницькому запрацювала громадська організація “Фонд” Професійний розвиток” з Кривого Рогу, яка з 2012 року реалізує програму сприяння працевлаштуванню, підтримки організації самозайнятості, мікропідприємництва та професійного зростання.

Серед проєктів, які наразі пропонують мешканцям Кропивницького – «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки».

Проєкт спрямований на підтримку та сприяння працевлаштування вразливих мешканців Кропивницького та області (ВПО, вдови та ветерани АТО, безробітні, многодітні родини, матері, які самі виховують дітей, люди віком 50+, студенти), а також їхні сім’ї. Для тих, хто шукає або хоче змінити місце роботи, шляхом розвитку професійних та особистих навичок.

Йдеться про тренінги, індивідуальне та групове консультування, можливість профнавчання за обраною спеціальністю (навчання у виші не підтримується). Надаються мінігранти на навчання.

Що стосується розвитку самозайнятості та мікропідприємств як альтернативного способу працевлаштування, то пропонуються тренінги, профнавчання, підтримка старту справи.

Участь у проєкті безкоштовна.

Звертайтесь за телефоном 095-794-29-99.

 

Останні новини по темі
Як з понеділка навчатимуться у школах та садочках Кропивницького
shkola copy
ditubatku
Кіровоградщина: рішення про перехід шкіл на дистанційне навчання прийматимуть на місцях
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024