МОН оголосило конкурс на посаду ректора Центральноукраїнського педуніверситету

12:53, 09 Листопада, 2020

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

 

Як повідомили на сайті Міністерства, у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з 6 листопада.

Які документи подають для конкурсу – за посиланням.

Нагадаємо, нагадаємо у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка 20 жовтня відбулись вибори ректора. За посаду ректора змагались двоє професорів Валерій Радул та Олег Семенюк. Жоден кандидат не одержав 50 відсотків голосів виборців.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому без тепла залишились 85 будинків
teplo copy
2020 11 08 Ing
Петрівський «Інгулець» усьоме зіграв унічию в Українській Прем’єр-Лізі (ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024