Суспільство

«Дніпро-Кіровоград» купило у власного працівника вживаний автомобіль

. 8755

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» поповнило власний автопарк стареньким Mercedes-Benz Vito 110 CDI 1998-го року випуску. За вживану автівку комунальники офіційно заплатили 48 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена в системі публічних закупівель ProZorro.

Depositphotos 88716140 xl 2015

За умовами підписаного контракту продати підприємству власний автомобіль зголосився громадянин України Олексій Богородов. Відповідно до поданих декларацій чоловік працює головним механіком того самого «Дніпро-Кіровоград», а власне предмет продажу – Mercedes-Benz Vito, купив навесні 2019 року, вказавши його вартість – 125 тисяч гривень.

Цікаво, що сам Олексій Богородов автівку придбав у Миколи Гарбузко, батька експрацівника Апеляційного суду Хмельницької області, який зазначав автомобіль у власній декларації за 2016 рік. Тоді однак вартість авто оцінювалась в 75 тисяч гривень.

В комунальному підприємстві отримати коментар щодо проведеної закупівлі виявилось не так просто. За номером телефону контактної особи вказаному в системі ProZorro нас перенаправили на секретаря тендерного комітету, начальника відділу матеріально-технічного забезпечення Євгена Гросула, а вже той повідомив, мовляв коментувати не уповноважений, всі питання до керівництва або пресслужби.

У підсумку позицію підприємства озвучив гендиректор «Дніпро-Кіровограл» Роман Ілик: «Ми обрали цей автомобіль, оскільки нас влаштовувала ціна. Да, він потребує якогось там ремонту звичайно, але їздить. Ремонтується і їздить. Він використовується для перевезення працівників підприємства».

Сам Олексій Богородов, з яким нам вдалось зв’язатись, дещо критичніше оцінив технійний стан проданого авто, зауваживши, що в транспортного засобу «практично нема мотору», на корпусі чимало іржі та й загалом автомобіль потребував суттєвого ремонту.

З моменту запровадження системи ProZorro це був перший неспеціалізований автомобіль, придбаний ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама