Побиття спецінспектора в Кропивницькому: підозрювані поки без підозри

16:35, 11 Грудня, 2020

Начальник Спецінспекції Андрій Максюта повідомив, що поліція встановила нападників, які сильно побили співробітника Кропивницької Спеціалізованої інспекції Богдана Голубничого.

Нагадаємо, вранці 5 жовтня побили інспектора Спецінспекції міста Богдана Голубничого.

5681 copy

– Є людина, на якого є об’єктивна підозра у правоохоронців. Це особа, яка неодноразово документувалася особисто спеціалістом Спецінспекції Богданом Голубничим за порушення Правил благоустрою і штрафувалася адмінкомісією за нехлюйство у Кропивницькому.

Знаю ще багато, але поки не маю права говорити і звинувачувати когось публічно до рішення суду. Хочу лише щоб відбувся чесний суд, закон має торжествувати, – додав Максюта.

Підозрюваних допитали, провели обшук. 

За ними шлейф тягнеться не хороший… і по Долинській, і думаю тут по Кропивницькому також це не одиничний випадок їх «діянь» і «поганок» людям, – каже Андрій Максюта.

Наразі, за його словами, справа «забуксувала» в обласній прокуратурі на стадії підписання підозр.

Андрій Максюта підозрює, що справу затягують, через те, що підозрювані та ймовірний «замовник» мають друзів з юридичної спільноти.

Слідче управління поліції підготувало підозри та готове оголосити їх. Направили підозри на погодження процесуальному прокурору і він гальмує справу два тижні. Постійно затягують – то «запятая» не там, то свідка ще раз допитайте, то просто нема коли… Що завтра придумають – поки не знаю, – каже Максюта.

Як повідомила «Гречці» речниця Кіровоградської обласної прокуратури Наталя Алєксєєнко, як і в будь-яких інших випадках прокуратура, перед тим, як повідомляє про підозру ґрунтовно її готує. Наразі іде звичайний процесуальний процес – прокурор вивчає обґрунтованість підозри. 

 Ми діємо у межах своїх процесуальних повноважень. Процесуальний прокурор детально вивчає обґрунтованість цієї підозри. Якщо є якісь процесуальні неточності, то прокурор на них вказує, щоб їх усунули. Інформація про затягування чи покривання, немає ніякого підґрунтя,– повідомила Наталя Алєксєєнко.

Нагадаємо, у поліції області розглядали кілька версій нападу на кропивничанина, в тому числі і його професійну діяльність.

Останні новини по темі
Кропивницький: Подільська районна рада не обрала голову
131398224 1049600258842974 6784191011383821541 n
b519c2a4 c999 40c8 89ac c487e2231020
У Кропивницькому накрили порностудію: працювали ще у Черкасах і Кривому Розі (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024