Суспільство

Косметологія і виробництво сільгосптехніки: двоє підприємців з Кропивницького отримають фінансування з бюджету

 Автор: Валерія Жовтун. 2114

До кінця року фінансову підтримку на понад 800 тисяч гривень отримають два бізнес-проєкти зі створення нових робочих місць та соціальною складовою.

 

proekt

Про це “Гречці” розповів депутат міськради, голова координаційної ради з питань розвитку підприємництва Михайло Бєжан. 

За його словами, ці два проєкти йдуть у співфінансуванні: міська рада та Регіональний фонд підтримки підприємництва в області. Проєкти підтримала міська координаційної ради з питань розвитку підприємництва. 

– Зараз змінюємо положення на 2021 рік, щоб збільшити фінансування з міської ради, а також спростити процедуру, аби це було більш прозоро, – каже Михайло Бежан. 

Один проєкт передбачає закупівлю спецобладнання для надання косметичних послуг: корекції рубців, шрамів, розтяжок, прискорення процесів регенерації шкіри. ФОП Плохов О.О. Проєкт також передбачає створення одного робочого місця для лікаря, який зможе надавати послуги на такому апараті. Крім того, є домовленості про те, що безкоштовно такими послугами зможуть користуватися атовці. Вартість такого проєкту 235 тис. грн. 

Інший проєкт – реконструкція клепального цеху та закупівля клепальної машини для ТОВ “Оріджин Агро”. Проєкт передбачає налагодження технологічного процесу з виготовлення елементів сільськогосподарської техніки – колесо ротаційної борони. При цьому будуть створені два робочі місця. Вартість проєкту – 569 тис. грн. 

За словами пана Бєжана, ці проєкти мають профінансувати до кінця року. 

 

Поширюйте

Коментуйте