Суспільство

Нова схема теплопостачання Кропивницького має бути готова до 2022 року

 Автор: Валерія Жовтун. 2603

Схему та стратегію теплопостачання обласного центру мають розробити до травня 2022 року в рамках проєкту USAID “Енергетична безпека”.

opalennja

 Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

Сьогодні, 22 січня, у міській раді відбулася перша онлайн-зустріч з представниками USAID ESP “Енергетична безпека”, які відтепер беруть під свою опіку і забезпечують технічну підтримку під час втілення у життя проєкту з розробки нової схеми теплопостачання міста. Відповідний меморандум про співпрацю між проєктом “Енергетична безпека”, КП «Теплоенергетик» та міською радою вже підписаний.

Йдеться про модернізацію застарілої системи теплопостачання міста. 

– Ми переконані, що проєкт буде успішним, – каже  керівник напрямку з питань теплопостачання проєкту USAID “Енергетична безпека” Євген Глушак. – Запорукою цьому є значний досвід наших спеціалістів у проєктуванні систем теплопостачання. Наше завдання – зробити послуги подачі тепла у Кропивницькому такими, щоб споживачам було вигідно ними користуватися, а підприємство надавало їх беззбитково. Попередньо ми бачимо, що система буде мультифункціональною, тобто включатиме в себе власне централізовані, частково централізовані й індивідуальні схеми опалення.

Фахівці проєкту USAID “Енергетична безпека” на першому етапі здійснять оцінку технічного, економічного та фінансового стану теплогенеруючого підприємства і системи теплопостачання. Результатом реалізації спільного проєкту стане розробка схеми та концептуальної стратегії теплопостачання міста.

 

Поширюйте

Коментуйте