Що буде з Маловисківським районним будинком культури?

14:53, 01 Лютого, 2021
kultura

Наразі Маловисківський районний будинок культури не взятий на баланс громади, як того передбачають децентралізаційні зміни в рамках однойменної реформи.

 

Що ймовірно буде далі з БК розбиралися колеги з “Суспільного. Кропивницький”.

Маловисківська міська громада має взяти на баланс приміщення районного будинку культури разом з працівниками і майном. Однак і нині цього не сталося. Як каже, голова громади Юрій Гульдас, за гроші бюджету зможуть утримувати приміщення без працівників. Наразі у БК працюють 19 людей.

– Міський голова разом з депутатським корпусом передивився штати, передивимося звідки ми зможемо взяти фінансування на утримання, і чи будемо ми у цьому році, у зв’язку з коронавірусом, використовувати це приміщення, чи направити гроші на лікарню, – зауважує пан Гульдас.

– Взяли на баланс районну бібліотеку і музей, нас залишили без відповідей і на сьогодні у нас проблема фінансування, ніхто нас не фінансує, у нас є заборгованість по заробітній платі і енергоносіям. Цілий місяць ми не отримуємо зарплату, ми не можемо відкрити рахунки в казначействі, бо ми ні у кого ні в бюджеті. 500 тисяч буде заборгованість, якщо з ліквідацією, – розповіла директорка Будинку культури Любов Левченко. 

Вона також показала розпорядження голови Маловисківської райдержадміністрації від 28 грудня минулого року про закриття Будинку культури. У документі йдеться, що припинити роботу він має до 1 березня 2021 року.

В облдержадміністрації пояснюють, що питання про реорганізацію, чи ліквідацію мають ухвалити лише після процедури взяття на баланс приміщення Будинку культури, працівників і майно. 

– На сьогодні Маловисківська громада такого рішення не ухвалювала. Є порушення законодавства, – каже директорка обласного департаменту культури Уляна Соколенко.

За словами Уляни Соколенко, документи, які стосуються ліквідації Маловсиківського будинку культури, в обласному департаменті розглядатимуть 1 лютого. Якщо знайдуть порушення, готуватимуть подання до прокуратури.

 

Останні новини по темі

Мінус дві липи на вулиці Шульгиних: комунальники пояснили, чому спиляли дерева 

144067163 2869583863363058 16525160337412667 o
ZNO

Стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО-2021

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023