Суспільство

Кропивницька міська рада знову звернеться до Кабміну про виділення компенсації ліквідації наслідків смерчу 

. 981

Сьогодні під час засідання сесії депутати обговорили питання компенсації постраждалим внаслідок смерчу торік у жовтні. Наразі додаткової можливості виділити кошти постраждалим з міського бюджету немає. Однак міськрада знову звернеться до урядовців про виділення компенсації ліквідації наслідків смерчу. Принаймні про це заявив міський голова Андрій Райкович. 

 065f903448b8aacdbcff145378970d96

Фото з архіву. Наслідки смерчу, який пронісся Балашівкою та Лелеківкою торік

На початку сесії до депутатів звернулася кропивничанка від імені жителів Старої Балашівки, про виділення допомоги кропивничанам, будівлі яких постраждали внаслідок смерчу 17 жовтня 2020 року.  За її словами, було колективне звернення про збільшення коштів на допомогу постраждалим, однак у проєкті рішення програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста на 2017-2022 роки пункту такої допомоги на 2021-2022 роки немає. Кропивничанка звернулася до присутніх депутатів, аби в програму внесли 4 млн грн.

Нагадаємо, торік міська рада так і не отримали держпідтримку для виплати допомоги постраждалим в Кропивницькому від стихійного лиха. 

Натомість кропивничанка у своєму виступі зауважила, що знає, звідки віднайти кошти. Зокрема, за її словами, можна скоротити низку пунктів у програмі, наприклад, які стосуються придбання листівок та квітів.

– Ми не маємо можливості повністю відшкодувати 100%. Можемо матеріально підтримати, що і робили, в межах 4,5 млн грн, – зауважив міський голова Андрій Райкович. – Ще раз підготуємо звернення до Кабміну від імені депутатів нової каденції й запропонуємо долучитися до компенсаційних заходів.

За його словами, йдеться про 22 млн грн.

Також, за словами міського голови, є резервний фонд у сумі 15 млн грн, який дає можливість відреагувати на можливі надзвичайні ситуації. І в разі потреби можуть перезатвердити кошти. 

Також під час обговорення програми обговорили можливість перерозподілити кошти міського бюджету на допомогу кропивничанам, які постраждали від надзвичайних ситуацій, надалі, за наявності коштів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама