У Кропивницькому відбулася міжнародна наукова конференція з туризму (ФОТО)

17:16, 03 Квітня, 2021

1-2 квітня в Льотній академії Національного авіаційного університету проходила VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», присвячена 70-річчю утворення академії.

Вона викликала широкий резонанс у наукової спільноти України. До участі в конференції представили доповіді більше 100 науковців та туристів-практиків з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Миколаєва, Тернополя, Чернівців, Житомира, Умані, Кривого Рогу, Переяслава, Мелітополя, Старобільська, Славути, Кропивницького, а також з Австралії, Білорусі, Італії, Туреччини. Серед учасників конференції 13 докторів наук та 48 кандидатів наук, велика кількість туристів-практиків. Через складну ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції, більшість учасників брали в ній участь онлайн, засобами інтернет зв’язку, однак місцеві доповідачі представляли свої роботи очно в аудиторії навчального закладу.

– Після поширення коронавірусної інфекції у світі відбулася зміна туристичного вектору з міжнародного на внутрішній. Саме тому більшість доповідей були присвячені розвитку місцевого туризму, огляду рекреаційно-туристичних ресурсів України та її регіонів. Були визначені основні напрямки розвитку внутрішнього туризму свідченням чого стала поява нової секції – індустріальний туризм, який може бути актуальним і для Кіровоградської області, – розповів «Гречці» завідувач кафедри туризму та авіаційних перевезень, доктор географічних наук, співорганізатор заходу Олександр Колотуха.

2021 04 02 DLAU3

За його словами, такого інтересу до даної, вже сьомої конференції раніше не було: більше науковців, доповідей, туристів-практиків. Велику увагу науковці приділили розвитку дитячо-юнацького туризму, шляхам його розвитку з залученням практиків.

– Оздоровлювати треба зараз у власних регіонах, за прикладом відкриття водних маршрутів на річці Інгул (ЛА НАУ, обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Kroprivertour), робити ухил подорожей в активні: пішохідні, велосипедні, водні, – переконаний Олександр Васильович. – Науковці своєчасно реагують на зміни, які відбуваються в туристичній галузі, пропонують шляхи виходу з кризи.

Програма роботи конференції передбачала пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України, робота наукових секцій за напрямками «Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі», «Географія туризму та рекреації», «Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації», «Психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму», «Екологічні аспекти туризму та рекреації», «Індустріальний туризм», «Краєзнавчий туризм».

У Льотній академії стали науково розвивати туризм: ліцензовано спеціальність «Туризм», розпочали фахову підготовку спеціалістів туристичної галузі, створили кафедру туризму та авіаційних перевезень, науково-дослідну лабораторію інноваційного розвитку регіонального тризму.

Кропивницький представляв широкий загал науковців Льотної академії Національного авіаційного університету, національного технічного університету, державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, фахівці туризму обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, обласного краєзнавчого музею.

До конференції організатори зібрали 102 написані учасниками роботи та видали збірник матеріалів VII міжнародної науково-практичної конференції, По завершенні, його разом із сертифікатами, отримала частина учасників, а решті їх надіслали в електронному вигляді.

2021 04 02 DLAU4

 

Останні новини по темі
«Зірка» розгромно програла в першому матчі після зимового міжсезонння
2020 10 02 fcz
210330134058213 8408 jpg
Як перезимували посіви на Кіровоградщині: погляд із космосу
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024