“Атмосфера mіr2.0” замість “Миру”: у Кропивницькому з’явиться артпростір просто неба

13:25, 07 Квітня, 2021
mur

Колишнє приміщення кінотеатру “Мир” по вулиці Великій Перспективний та простір біля нього стануть майданчиком для нового волонтерського проєкту від команди Krop:hub – в рамках платформи мистецтва і розвитку “Атмосфера mіr2.0”. 

Як розповіла “Гречці” співзасновниця Krop:hub Катерина Колтунова, що нині є плани на створення літнього майданчика у сквері поруч з приміщенням кінотеатру. Саме такого відкритого простору, за словами пані Колтунової, і не вистачало Krop:hub (вулиця Преображенська, 2) для проведення заходів просто неба. А згодом, каже, є творчі плани використовувати й саме приміщення для цікавих проєктів. У середині приміщення цегляні стіни, які можуть стати арт тлом, наприклад, для фотовідеопроєктів. Однак нині всі секрети майбутнього простору не відкривають. 

– Власник безпосередньо запросив нас до співпраці для того, щоб ми вдихнули життя в той простір. Щоб про місце почули й воно стало привабливим треба, аби там були активності, щось відбувалося і ми спільними зусиллями там організуємо простір. Ми на громадських засадах візьмемо в безоплатну оренду цей майданчик, – каже Катерина Колтунова. – Простір, щоб можна було проводити заходи приблизно, як у нас, у “Кропхабі”, але це буде на свіжому повітрі. 

За її словами, власник ще не готовий до активної роботи з самим приміщенням, але мав запит на те, щоб повернути локації ідейне призначення – територію мистецтва, культури, відпочинку. Krop:Hub має досвід та результати, як з майданчика зробити цікавий та живий проєкт для містян. На цьому і побудована співпраця. Власник надає в безоплатне користування територію майданчика на теплий період, попередньо підготувавши локацію, а Krop:Hub буде створювати контент у вигляді подій, майстер-класів, воркшопів, колаборацій з іншими творчими людьми міста.

 

Літній майданчик хочуть облаштувати мінімальними затратами, зокрема, планують залучати волонтерську допомогу молодіжних організацій. Планують закупити шезлонги, крісла-мішки, зроблять шатри, столики, освітлення.

– Я бачу, що це буде схоже на те, як ми будували “Кропхаб”. Кожного місяця він ставав все кращим. Ми його наповнювали, перефарбовували, – зазначила пані Колтунова. 

Такий простір у місті вже може з’явитися вже наприкінці травня. 

Стежити, як створюють новий простір та за анонсами можна на сторінках у соцмережах: фейсбук, інстаграм

Нагадаємо, раніше була інформація, що в приміщенні колишнього кінотеатру “Мир” може з’явитись супермаркет, але цього не сталось.

 

Останні новини по темі

Базовий річний пакет: як з травня зміняться ціни на газ для населення

gaz
skvercentr2

Незабаром представлять проєкт реконструкції Центрального скверу у Кропивницькому

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023