Хто візьме на баланс Кропивницьку центральну райлікарню?

09:28, 16 Квітня, 2021

Нині Кропивницька центральна райлікарня в процесі передачі з балансу райради на баланс громад. Точніше в очікуванні, кому дістанеться.

Фото умовне

Про це “Гречці” в коментарі розповів головний лікар Кропивницької ЦРЛ Юрій Пивоварчук.

– Очікують я і громади, підраховують. Вони очікують скільки ми укладемо договорів з Нацслужбою здоров’я. Коли будуть договори й підрахунки, і буде видно, що зможемо забезпечити зарплату, то, думаю, питання рухатиметься. Усі очікують чи ми забезпечимо себе. Чи потрібні гроші тільки на комунальні послуги, а чи й на зарплату. І я розумію їх по-людськи. Але зарплату ми самі заробимо через НСЗУ, але комунальні послуги НСЗУ не оплачує, – пояснює Юрій Пивоварчук і додає, що вже має великі борги за тепло.

Орієнтовно рішення по медзакладу буде відомо після 23-24 квітня, після того, як буде інформація про фінансування на зарплати в лікарні.

За даними Кропивницької райради, 18 березня депутати Соколівської громади на своїй сесії розглянули питання щодо згоди на прийняття Кропивницької центральної районної лікарні у спільну власність громад. Однак розгляд цього питання сільська рада відклала на доопрацювання.

– Ми чекаємо сесійних рішень громад, до яких ми звернулися від районної ради. Тільки після отримання відповідей від громад, ми будемо розуміти, існуватиме лікарня чи ні. Соколівська громада – це перша громада, яка винесла на розгляд питання згоди на прийняття ЦРЛ у спільну власність, – каже голова районної ради Андрій Лейбенко.

Нагадаємо, родичі збирали гроші на кисневі балони: що з киснем в Кропивницькій райлікарні?

 

Останні новини по темі
У громаді на Кіровоградщині заборонили штучні квіти на кладовищах
kvitusht
2021 04 15 Rudnizskiy
Екс-гравця «Зірки» пожиттєво дискваліфікували за гру в складі сепаратистської ЛНР (ФОТО)
Читайте також

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024

Виробник молочної продукції «Хмельницька маслосирбаза», який фігурує у провадженні щодо постачання масла у школи і садочки Кропивницького, опублікували заяву. В ній виробник наз...

12:30, 27 Лютого, 2024

Апеляційний адміністративний суд визнав правомірним звільнення ексголови Кіровоградської облради Сергія Шульги....

12:26, 27 Лютого, 2024