Мінцифра випустила освітній серіал про електронний підпис

11:12, 04 Травня, 2021

Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта про електронний підпис.


У 7 серіях тривалістю 4-9 хвилин розкрили відповіді на всі ключові запитання: від того, де отримати електронний підпис, до того, як його використовувати.

Крім україномовної версії, серіал доступний для перегляду жестовою мовою.

Про серіал: Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з експертом Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал за посиланням.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: де працюватиме мобільний сервісний центр МВС у травні
c37335ea245aa78e0ff7e8021a7fc7f3
coronavirusMaska
62 захворіли, 8 померли: статистика коронавірусу на Кіровоградщині
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024