Суспільство

Позиція Кропивницької міської ради: спочатку відновлення Центрального скверу, а за ним - зведення МакДональдзу

. 5227

В ефірі телеканалу «Суспільне. Кропивницький» заступник міського голови Олександр Мосін пояснив точну зору міської влади стосовно будівництва в Центральному сквері ресторану МакДональдз. Найперше, що потрібно знати кожному – це те, що під час переговорів з компанією була озвучена головна вимога – максимальне збереження зеленої зони скверу.

 

ОФІЦІЙНО копия

- Ми дійшли порозуміння з інвестором. Ні в кого немає на меті бездумно рубати дерева. Площа центрального скверу - 63 сотки, для будівництва споруди треба біля 18. Вся інша територія залишиться сквером, але впорядкованим, затишним, де кожному містянину і гостю міста захочеться відпочити. Тут будуть зроблені гарні пішохідні доріжки, два фонтани, лавки, сучасне освітлення, - прокоментував Олександр Мосін.

Почнуться ж роботи з непростого – ліквідації підвалів. Нині вони знаходяться не просто в аварійному, а в надзвичайно небезпечному для життя та здоров’я містян стані: вони затоплені грунтовими водами, а коріння дерев зруйнувало цілісність будівельних конструкцій.

- Згідно з висновками експертів, підвали аварійні. Якщо сидіти, склавши руки, вони в будь-який момент можуть обвалитись і наробити нам горя. Ми не можемо цього допустити. Тому наша першочергова задача - зробити сквер безпечним. Попрацюємо з підвалами, зробимо ландшафтний дизайн скверу, а вже потім перейдемо до будівництва ресторану, - повідомив Олександр Мосін.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама