Український онлайн-університет запустив освітню ініціативу для найдоросліших студентів

14:47, 01 Травня, 2021

Український онлайн-університет Atom спільно з благодійним фондом «Життєлюб», що займається організацією дозвілля та наданням адресної допомоги людям старшого віку, запускає ініціативу «Атом для життєлюбів».


Як повідомляє platfor.ma, мета проєкту — показати доступність освіти і можливість зміни професії в будь-якому віці. Найактивніші життєлюби отримають можливість безкоштовного навчання за такими напрямками, як трафіколог, інвестор, тільдолог.
Для того щоб взяти участь в програмі, необхідно заповнити Google-форму.

Наявність попереднього досвіду не є обов’язковою, головне — мінімальні навички використання комп’ютера і бажання вчитися. Організатори ініціативи оберуть по 7 осіб на кожен з 3 напрямків.

Підготовка буде здійснюватися за такими програмами:

1) Спеціаліст з налаштування реклами fb+inst;
2) Тільдолог: спеціаліст з розробки сайтів на Тильді;
3) Інвестор: основи фінансової грамотності та інвестиції в IPO.

Ознайомитися детальніше з особливостями кожної з трьох професій можна за посиланням.

Засновники університету — Сергій Хорунжий і Вадим Короленко, досвідчені експерти в діджитал-маркетингу. Методики гейміфікації і відеолекції на YouTube забезпечують ефективний навчальний процес навіть для найдоросліших студентів. Особливістю університету Atom є можливість заробітку вже під час навчання.

Програми Atom розраховані на студентів, які хочуть опанувати нову професійну навичку або розглядають альтернативні спеціальності як додаткове джерело доходу з перспективою переходу в основне. Трансформаційний підхід до навчання допомагає студентам одночасно розвивати soft і hard skills, незалежно від віку і попереднього досвіду.

Мобільна концепція дозволяє вчитися онлайн, консультуватися з кураторами з приводу навчального процесу, пошуку клієнтів і монетизації отриманих знань.

 

Останні новини по темі
Нехай кожен з нас у цій темряві викликів буде вогником надії: Великоднє послання Єпископа Марка
watermarked mark1
mjasnoj rulet v duhovke
М’ясний рулет до святкового столу (ВІДЕО)
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024