Два виші Кропивницького готові стати потенційною базою для навчання медиків – ОДА

11:02, 19 Травня, 2021
med3 copy copy

Центральноукраїнський педагогічний і Центральноукраїнський національний технічний університети готові стати потенційною базою для навчання медиків у Кропивницькому, повідомили в облдержадміністрації.

 

Фото з протесту студентів

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Валерій Жалдак зустрівся з керівництвом обох вишів.

«Обидва університети зацікавлені у створенні на своїх базах медичних факультетів у майбутньому. І педагогічний, і технічний мають необхідні навчальні потужності», – прокоментував Валерій Жалдак.

Він пояснив, розміщення факультетів у майбутньому на базі одного з двох кропивницьких вишів є складовою дорожньої карти збереження медичної освіти на Кіровоградщині.

«Зараз на порядку денному основне питання – це збереження освітнього медичного потенціалу в регіоні. Нам сьогодні потрібен перехідний період. Ведуться перемовини з МОЗ і МОН. Також стурбованість ситуацією довкола згортання роботи факультетів ДНМУ в Кропивницькому висловили і в Офісі Президента. Відтак відпрацьовуємо всі можливі шляхи», – зазначив Валерій Жалдак.

Він додав що, водночас фахівці ОДА працюють над підготовкою алгоритму отримання у перспективі ліцензії на надання освітніх послуг із медичних спеціальностей.

Нагадаємо, 12 травня Вчена рада університету прийняла рішення про закриття філії вишу у зв’язку з неможливістю виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності. 18 травня, студенти медичного університету вийшли на акцію у Кропивницькому. Вимагають не закривати виш і не переводити їх на навчання у Краматорськ

 

Останні новини по темі

Ніж у груди: син напав на батька

niz
DSC 0479 copy

У Кропивницькому нагородили переможців обласної премії імені Ястребова (ФОТО)

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023