У Кропивницькому негода залишила без води селище Нове

13:23, 29 Травня, 2021

Нічна гроза залишила без водопостачання селище Нове у Кропивницькому, повідомили в міськраді.

 

Як повідомив директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник, блискавка влучила в електричні опори і в декількох місцях пошкодила силові кабелі лінії живлення насосів скважин водозабору. Тож тимчасово новенчани залишилися без централізованого водопостачання.

В наших резервуарах є певний запас води, тож ми мали можливість подати її зранку, – відзначив керівник підприємства. – Включимо також на годину – півтори водопостачання в обід, орієнтовно о 13.00 і увечері – о 19.00.

Працівники КП «Теплоенергетик» ліквідовують наслідки аварії, займаються відновленням енергопостачання.
Ситуацію ускладнює заболочена місцевість, де знаходяться ушкоджені опори – після дощів туди не може заїхати техніка. Електрики працюють вручну, по коліно у болоті.

Ми сподіваємося, що власними силами зможемо ліквідувати аварійну ситуацію, – каже Олександр Чельник. – Після відновлення мережі, лабораторія перевірить параметри струму і дозволить включити подачу електроенергії споживачам. Я приношу вибачення мешканцям міста за тимчасові незручності.

 

Останні новини по темі
Пенсіонерка впала у водопровідний колодязь
photo 2021 05 29 10 07 58
500grn
Студентка технічного університету отримуватиме стипендію від Кабміну
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024