Поліція проводить обшуки на комунальному підприємстві “Ритуальна служба”: 15 людей в “заручниках” (ОНОВЛЕНО)

12:14, 04 Червня, 2021

З початку на дев’яту ранку і до 11:40 тривають обшуки на КП “Ритуальна служба” по вулиці Юрія Бутусова, 18. Робота підприємства паралізована, 15 працівників по суті тримають в “заручниках”, не випускаючи з приміщення.

Про це “Гречці” повідомив телефоном з місця події заступник начальника КП “Ритуальна служба” Юрій Тарасенко. 

– Приїхала слідча група разом із супроводом “маски-шоу”. Зібрали всіх працівників підприємства на другому поверсі адмінбудівлі. Сказали, що за ухвалою суду буде відбуватися обшук і вилучення документів. Але яких документів і що вони шукають – незрозуміло, – каже Юрій Тарасенко. – Потім всіх працівників підприємства попросили спуститися на перший поверх, а на другому поверсі залишився лише начальник зі свідками. Які там були подальші дії ніхто не бачив. Кожного працівника, хто був на першому поверсі, викликали слідчі для надання показів.

За його словами, в один момент довелося поліції викликати “швидку”, бо начальнику КП Юрію Вісяникову стало зле, але він відмовився від госпіталізації. 

– Через 1,5 години приїхав адвокат. Зараз він знаходиться разом з керівником, де відбуваються слідчі дії, – зазначає заступник начальника. – Решта працівників не знають, що і як там відбувається. Нікого не впускають і не відпускають додому. Тримають, як “заручників”. Робота паралізована. Думаю, що робота і надалі буде паралізовано, якщо вилучають комп’ютери. Тому не уявляю, як буде побудова робота з понеділка, адже кожного дня замовники. Крім того, ковідний період. А такими похованнями займаємося лише ми. 

“Гречка” звернулася до ГУ Нацполіції в області, де пообіцяли прокоментувати ситуацію згодом.

– Підтверджуємо факт, що працівниками слідчого відділу Кропивницького районного управління поліції на території одного з підприємств в рамках розпочатого кримінального провадження проводяться слідчі дії. Кримінальне провадження розпочате за частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України – невиконання судового рішення, – прокоментувала згодом речниця ГУ Нацполіції в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко. 

Як уточнив “Гречці” Юрій Тарасенко, йдеться про низку документів, які КП мало надати на вимогу ухвали суду:

– Наш юрист підприємства підготував повністю весь пакет документів по ухвалі суду. Зв’язався зі слідчим, що всі документи готові і як їх можна забрати. Попередив, що на кінець травня зайнятий і що це зробить на початку червня. Оскільки вони не забирали документи, то наш юрист підготував на ім’я слідчого відповідного листа, що давно документи готові по ухвалі суду: чому не забираєте і коли заберете? Реакції не було ніякої, а відповідь  – якраз сьогоднішнє “шоу”.

За його словами, станом на 14:00 більшість працівників відпустили по домівках. Поліція вже вилучила комп’ютери у головного бухгалтера, юриста, програміста, секретаря. 

Останні новини по темі
У Приват24 можна переказати гроші за номером телефону
mobilni perekazu
nasylstvo copy
Що робити, коли вдома б’ють
Читайте також

В ніч з 23 на 24 лютого захисники знищили керовану авіаційну ракету Х-59 та 5 «шахедів»над Кіровоградською областю....

09:08, 24 Лютого, 2024

У лютому 2024 року буде два роки як росія здійснила повномасштабне вторгення в Україну. Як українці навчились жити під регулярними обстрілами та що змінилось за ці роки?...

08:58, 24 Лютого, 2024

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024