Віктора Голого пропонують представити до високої нагороди «Народний Герой України»

10:47, 22 Червня, 2021

Загиблого героя російсько-української війни Віктора Голого з Кіровоградщини  пропонують представити до високої недержавної нагороди «Народний Герой України».

Під час відзначення 7-ої річниці з дня заснування 42-го окремого мотопіхотного батальйону повідомили, що подаватимуть кандидатуру Віктора на почесне звання «Народний Герой України».

Орден «Народний Герой України» – це недержавна нагорода врученням якої опікується громадська організація «Народний герой». Її започаткували у 2015 році колекціонер антикваріату та волонтер Андрій Боєчко та ювелір Дмитро Щербаков.

За словами старшого наукового співробітника музею мистецтв Миколи Правди, наразі займаються поданням документів до журі премії.

Життєвий шлях Віктора, його подвиг заслуговує на те, щоб він отримав звання «Народний Герой України». Ми будемо все робити для цього, – каже Микола Правда. – Вітю я запам’ятав завжди усміхненим, у вишиванці і готовим у будь-який момент захищати Україну. Від нього віяло впевненістю, навіть, у найскладніших життєвих ситуаціях завжди казав: «Все буде добре. Перемога буде за нами».

Біографічна довідка:

Голий Віктор Анатолійович народився 28 вересня 1981 року на Знам’янщині. Здобув дві вищі освіти. У 2003 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за кваліфікацією «Вчитель історії та географії», а у 2007 році Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за кваліфікацією «Магістр державного управління».

Працював на посаді методиста з питань туризму Знам’янського міського краєзнавчого музею з 8 лютого 2010 року до 31 травня 2013 року.

19 червня 2014 року він був зарахований до складу 42 батальйону територіальної оборони. 7 серпня 2014 року підрозділ вирушив на схід і базувався у місті Краматорськ Донецької області, маючи своїм завданням охорону аеропорту. 28 вересня 2014 року Віктор разом зі своїми побратимами виїхав на бойове завдання по супроводженню колони з продовольством до міста Дебальцеве (Донецької області). Колонна потрапила у засідку. Віктор разом з іншими військовослужбовцями прикривали відхід колони. В результаті бою колона відступила, Віктор загинув у бою з ворогами України під мінометним обстрілом бойовиків.

Похований Герой на кладовищі села Плоске Знам’янського району.

 

Останні новини по темі
Шоста точка: кропивничан запрошують до Клубу здорового способу життя
dumku
3416ec0518a68362fe221db80f14a9cb
Лікарку Ольгу Гліву посмертно нагородили орденом «За заслуги»
Читайте також

На Кіровоградщині оголосили підозру водієві, який на вихідних пʼяним скоїв ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній юнак....

11:47, 18 Червня, 2024

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024