Громадські слухання з представником “Макдональдз”: екоактивісти проти

13:26, 30 Червня, 2021

3 липня о 14.00 на внутрішньому майданчику музичної школи № 1 ім. Г.Г.Нейгауза (вул. Віктора Чміленка, 65) у Кропивницькому відбудуться громадські слухання щодо збереження зони відпочинку «Лісопарк», зупинення і заборони забудови зелених зон з багаторічними насадженнями.

Згідно розпорядження міського голови Кропивницького опублікованого на сайті міськради, на них запрошуються члени Кропивницької міської територіальної громади, депутати Кропивницької міської ради, керівники виконавчих органів Кропивницької міської ради, представники компанії “Макдональдз”, фахівці у галузі містобудування, архітектури та землеустрою.

Нагадаємо, в квітні МакДональдз офіційно повідомив, що у 2022 році планує відкрити ресторан у Кропивницькому. Розташуватись він має на території центрального скверу на розі вулиць Велика Перспективна та Преображенська. Також надали ескізи майбутнього проєкту. Проте громадські активісти проти будівництва у сквері, адже це чи не єдина зелена зона в центрі міста.

Проте, громадська активістка Олена Резніченко, яка ініціювала проведення громадських слухань вважає, що питання “Макдональдзу” там взагалі не має розглдатись.

“Натомість питання, що піднімаються на цих громадських слуханнях, стосуються бездіяльності влади у справі приведення в порядок існуючих зелених зон, бездумній передачі під забудову міських зелених зон, при тому що забезпечення жителів Кропивницького зеленими насадженнями вкрай низьке – при нормі 20 кв. м на людину в нашому місті воно становить всього 6 кв. м.
Тому головне питання полягає в тому, яким чином влада збирається збільшувати цей низький показник і збільшувати кількість зелених зон у місті, а для початку хоча би – зберегти ті парки і сквери, які існують на сьогодні”, каже вона.

Екоактивістка Надія Паливода також написала, що минулого тижня представники ГО “Озеленення Кропивницький” як ініцатори слухань мали зустріч з комісією міської ради, на якій узгодили порядок денний питань. Питання “Макдональдза” серед них не було.

Вважає, міській владі для юридичного схвалення забудови Центрального скверу потрібно пройти етап громадських слухань, тому вона вирішила скористатися саме цими слуханнями.

 

 

Останні новини по темі
На селищі Новому з’явиться поліцейська дільниця
policia copy
205220679 2602722066698408 8539078944048461400 n
Мавка на паркані: у Кропивницькому з’явився новий мурал (ФОТО)
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024