У Кропивницькому спортивну програму Зеленського втілять за кошт міста

15:18, 09 Липня, 2021

У Ковалівському парку поставлять нове обладнання для спортивних тренувань. На честь програми президента, але за кошт міського бюджету.

У кінці червня з’явилась інформація, що в Кіровоградській області в рамках загальнонаціональної програми “Здорова Україна” облаштують спортивними локаціями 13 парків

В рамках цього на основі вже наявних парків створять спортивні локації з єдиним брендбуком для всіх.

Так мало б бути місце, де облаштують: шведську стінку, лавки, бруси та турніки, сходи, а також інформаційні стенди з тим, як можна тренуватися. За допомогою QR-коду можна буде завантажити додаток і обрати тренування з відомими українськими зірками спорту чи шоу-бізнесу.

Вже 6 липня у Ковалівському парку з’явились інформаційні стенди. Щоправда обладнання в парках не обновили.

Фото із спортивних локацій опублікував у соцмережі Андрій Домаранський.

“Купку рухляді в Ковалівську парку – розбиті трампліни, ржаві зношені тренажери і просто залізяки, що стирчать з землі, що були встановлені бозна коли і бозна ким, гордо нанесли на туристичний борд при вході в парк як тренувальний майданчик, збудований в рамках Програми президента “Здорова Україна”. Цього, звісно виявилось мало, тому між цим небезпечним металоломом (на деяких спорудах написано “кататись заборонено”) ще й додали купу табличок “тренуйся тут”, – написав він.

Фото нижче від 6 липня зі сторінки Андрія Домаранського

trentut 1

trentut 4

trentut 5

trentut 3

Як пояснив “Гречці” начальник управління молоді та спорту міськради Кропивницького В’ячеслав Гурський, інфостенди вже прибрали.

“Вийшло непорозуміння. Планувалось оновлення обладнання, а потім встановлення табличок, але вийшло, що таблички встановили раніше”, – каже він.

Каже, на втілення проєкту жодних коштів не було виділено, тож планували залучити як меценатів представників бізнесу, однак тепер шукатимуть гроші в міському бюджеті. Загалом запланований набір спортінвентарю може коштувати до 150 тисяч гривень.

 

 

Останні новини по темі
ТОП-10 шкіл і дитсадків Кропивницького, які отримають бюджетні гроші на ремонти
Depositphotos 5574797 s 2019
173525286 194730429325675 1859811104170780548 n
Письменників-початківців запрошують на Карпатську літературну резиденцію
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024