«Бабуся та рак»: на видавництво важливої книги збирають 123 тисячі гривень

10:13, 11 Липня, 2021

Книжка «Бабуся та рак» показує боротьбу з хворобою дорослого очима дитини. Аби книжка побачила світ артвидавництво «Чорні вівці» оголосило збір коштів. Потрібні 123 400 гривень. 

Ілюстрація Ганни Сурган

«Бабуся та рак» – це арт-бук, який допоможе «увійти» не в біль, а в ситуацію, з якою проживає так багато людей. Це неймовірно важлива тема, якої ми всі боїмося. Я б хотіла, щоб цей проєкт був реалізований, щоб про нього говорили, ним дихали, бо це неймовірно важливий текст», – каже головна редакторка дитячого артвидавництва «Чорні вівці» Христя Венгринюк.

У книжці немає похмурих лікарів чи непривітних лікарень, немає складних наукових термінів чи особливостей лікування. Є лише бабуся, до якої «вчепився рак», й онука, яка понад усе прагне відчепити його від рідної людини. 

Ілюстрації до видання зробила художниця Ганна Сурган.

«В основі цієї історії – хвороба моєї мами, бабусі моєї донечки, – говорить авторка книги Марія Правда. – Я довго шукала слів, аби водночас висловити свої тривоги та сподівання і підтримати рідну людину в непростий період лікування. Я знаю, що на такі серйозні теми в нас із дітьми говорять мало, але також впевнена, що для кожної родини, яку спіткало це лихо, настає час, коли потрібно пояснити малечі, що й чому відбувається. Гадаю, що книжка «Бабуся та рак» може стати для когось стимулом розпочати діалог із дитиною та розповісти їй про важливе».

Зробити внесок, аби книга побачила світ, можна на Спільнокошті за посиланням.

До кінця збору коштів залишилося 90 днів. 

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому від коронавірусу помер чоловік
coronavirusMaska
pazient covid
Троє жителів Кіровоградщини захворіли на коронавірус
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024