Віртуальна подорож країною: школи з Кіровоградщини запрошують у безоплатний літній онлайн-табір

09:50, 15 Липня, 2021

Проєкт “GOxChange у школі” оголошує набір українських шкіл для участі у безоплатному літньому онлайн-таборі.

 

ГО «Глобал Офіс» проводить конкурсний набір шкіл на літній двотижневий онлайн-табір «GOxChange у школі».
Для участі потрібно заповнити заявку до 16 липня.

Табір відбудеться з 9 по 20 серпня в онлайн-форматі. За словами організаторів, цей проєкт покликаний об’єднати підлітків та надихнути їх вивчати різні регіони, долати стереотипи, розвивати креативність та критичне мислення. До участі у програмі запрошують школярів віком 12-15 років.

Підлітки опанують нові знання про культурне розмаїття нашої країни, отримають досвід роботи в команді та реалізації власних творчих проєктів, матимуть змогу спілкуватися з відомими українцями та прокачають навички публічних виступів. Заявку на табір можуть надсилати вчителі державних шкіл, які готові сформувати команду з 5-15 учнів для участі у проєкті. Для проходження програми знадобиться доступ до інтернету. Участь у таборі – безоплатна за результатами конкурсного відбору, – йдеться в повідомленні.

Табір проходитиме українською мовою з перекладом українською жестовою мовою. На згадку всі учасники отримають цінні призи та офіційні сертифікати про участь у програмі обміну.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: aliona.m@goglobal.com.ua

Довідка:

Проєкт «GOxChange у школі» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Останні новини по темі
Смачно, бо натурально: випічка зі смаком дитинства (ВІДЕО)
IMG 20210708 100455
pazientcovid1
У Кропивницькому померла пацієнтка з коронавірусом
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024