Вийшла друком нова книга кропивницького письменника Олега Бондаря

13:58, 19 Липня, 2021

Книга “Відірваний аркуш” сьогодні вийшла з друку у видавництві “Ліра-К”.

– Вже завтра маю отримати авторські примірники, – повідомив на своїй фейсбук-сторінці письменник Олег Бондар. 

“…Новий порив вітру, дужчий від попереднього, окропив вологим пилом, крижаними пальцями скуйовдив волосся. Юля відчула, як Ігор здригнувся. Його погляд ковзав повз неї, очі заклякли, пальці на спині стиснулися спазмом, враз втративши ніжність, з якою мить тому пестили її тіло.

– Що там таке? Що трапилося?

Різко сіпнулася, ледь вирвалася з обіймів, котрі вже такими не були, а скоріш нагадували лещата, обернулася…

Згорблена стара злісно пронизувала поглядом, загрозливо розмахуючи тонким кістлявим пальцем. А під її ногами неприродньо яскравою в переважаючій сірості плямою вирізнялася кривава відмітина.

Блискавка сяйним спалахом розітнула небо, до райдужних кружал засліпила очі. Гримнуло зовсім близько, аж земля здригнулася, а вуха буцімто ватою заткнуло. Небеса відкрилися і звільнена волога потоком ринулася на землю.

Химерна тінь умить щезла, гулькнула в небуття, мовби й не було, а розлите вино безслідно розчинилося в брудній темряві набіглої калюжі. Однак тривога нікуди не ділася, гострою скалкою вп’ялася в душу й відчутно щеміла, навіваючи неспокій, що його радше було назвати страхом”, – опублікував письменник уривок з книги. 

***

Олег Бондар – український прозаїк, автор понад десятка книг, серед яких роман “Марево” (2017 рік), написаний у співавторстві з журналісткою Світланою Томашевською. За версією видання “Друг читача” ця книга ввійшла до топ українських трилерів.

 

Останні новини по темі
Інспектори Держгеокадастру виявили захоплення 120 гектарів землі в Новопразькій громаді
sonjah
zem dilanka
Ринок землі в дії: на Кіровоградщині уклали вже 18 угод
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024