Багатоповерхівка на Катранівці боїться каналізаційного колапсу: чому?

15:49, 02 Серпня, 2021
runok 2

У Кропивницькому по вулиці Генерала Родимцева, 1 днями розпочали будівництво каналізації для ринку «Комплекс Катранівський». Ринок хоче приєднатись до каналізації магазину «АТБ», яка приєднана до дворової каналізації сусідньої багатоповерхівки. Мешканці проти, адже вважають, що каналізація не витримає додаткове навантаження.

 

Як повідомила голова ОСББ «ІВУШКА-2» Оксана Малина, до дворової каналізаційної системи п’ятиповерхового житлового будинку приєднана каналізація магазину «АТБ».

28 липня розпочали будувати каналізацію ринку «Комплекс Катранівський», яку підключать до «АТБ».

За її словами, дворова каналізаційна система, якій понад 40 років, зношена та потребує капітального ремонту. Дворова каналізація отримала додаткове навантаження від магазину «АТБ». Раз на місяць її прочищають через засмічення, пориви та підтопленнями будинку нечистотами.

У «АТБ» та водоканалі повідомили, що згоди та дозволи на приєднання до каналізації не надавали, – каже Оксана Малина. – Проблема в тому, що точка приєднання АТБ труба діаметром 200мм, а дворова каналізація багатоповерхівки діаметром 100 мм. П’ятиповерхівка стоїть в низині. Якщо ринок підключиться до каналізації, то вся п’ятиповерхівка буде в лайні цілодобово. Це неконтрольоване користування каналізацією. 

За її словами, раніше на ринку користувались зливною ямою.

Якщо буде повністю замінена дворова каналізація на нову діаметром 200, тоді можна розмовляти про приєднання, – додала голова ОСББ.

Як повідомили в пресслужбі ОКВП «Дніпро-Кіровоград», підключення до мереж «Івушки-2» передбачається відповідно до всіх технічних умов.

Водоканал проведе додаткове обстеження, але поки що жодних передумов до заборони приєднання ринку до мереж ОСББ немає.

Для отримання дозволу потрібні технічні умови – чи це фізично можливо взагалі, а дозвіл отримають від «АТБ», бо приєднання буде до їхньої труби.

У «Комплексу Катранівський» є технічні умови від водоканалу. Ринок буде приєднаний до АТБ, відповідно, від АТБ ринок згодом отримає дозвіл на експлуатацію. Різниця в діаметрах труб значення немає – все залежить від об‘єму прийнятих стоків, і тут проєктанти рахували, що жодних проблем не виникатиме, – йдеться в повідомленні пресслужби.

 

Останні новини по темі

У Кропивницькому ІТ-фахівців залучили до розробки міської стратегії-2030

33452 1200x800 2
stop

У Кропивницькому тимчасово перекриють рух на частині Вокзальної

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023