Багатоповерхівка на Катранівці боїться каналізаційного колапсу: чому?

15:49, 02 Серпня, 2021

У Кропивницькому по вулиці Генерала Родимцева, 1 днями розпочали будівництво каналізації для ринку «Комплекс Катранівський». Ринок хоче приєднатись до каналізації магазину «АТБ», яка приєднана до дворової каналізації сусідньої багатоповерхівки. Мешканці проти, адже вважають, що каналізація не витримає додаткове навантаження.

 

Як повідомила голова ОСББ «ІВУШКА-2» Оксана Малина, до дворової каналізаційної системи п’ятиповерхового житлового будинку приєднана каналізація магазину «АТБ».

28 липня розпочали будувати каналізацію ринку «Комплекс Катранівський», яку підключать до «АТБ».

За її словами, дворова каналізаційна система, якій понад 40 років, зношена та потребує капітального ремонту. Дворова каналізація отримала додаткове навантаження від магазину «АТБ». Раз на місяць її прочищають через засмічення, пориви та підтопленнями будинку нечистотами.

У «АТБ» та водоканалі повідомили, що згоди та дозволи на приєднання до каналізації не надавали, – каже Оксана Малина. – Проблема в тому, що точка приєднання АТБ труба діаметром 200мм, а дворова каналізація багатоповерхівки діаметром 100 мм. П’ятиповерхівка стоїть в низині. Якщо ринок підключиться до каналізації, то вся п’ятиповерхівка буде в лайні цілодобово. Це неконтрольоване користування каналізацією. 

За її словами, раніше на ринку користувались зливною ямою.

Якщо буде повністю замінена дворова каналізація на нову діаметром 200, тоді можна розмовляти про приєднання, – додала голова ОСББ.

Як повідомили в пресслужбі ОКВП «Дніпро-Кіровоград», підключення до мереж «Івушки-2» передбачається відповідно до всіх технічних умов.

Водоканал проведе додаткове обстеження, але поки що жодних передумов до заборони приєднання ринку до мереж ОСББ немає.

Для отримання дозволу потрібні технічні умови – чи це фізично можливо взагалі, а дозвіл отримають від «АТБ», бо приєднання буде до їхньої труби.

У «Комплексу Катранівський» є технічні умови від водоканалу. Ринок буде приєднаний до АТБ, відповідно, від АТБ ринок згодом отримає дозвіл на експлуатацію. Різниця в діаметрах труб значення немає – все залежить від об‘єму прийнятих стоків, і тут проєктанти рахували, що жодних проблем не виникатиме, – йдеться в повідомленні пресслужби.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому ІТ-фахівців залучили до розробки міської стратегії-2030
33452 1200x800 2
stop
У Кропивницькому тимчасово перекриють рух на частині Вокзальної
Читайте також

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024

Перед судом постане житель Кропивницького, якого обвинувачують у «зливанні» росіянам інформації про розміщення військової авіації на території області....

13:49, 4 Березня, 2024

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024