Машина лишилась лише у голови облради

23:23, 02 Квітня, 2012

Про чергове скорочення автопарку Кіровоградської обласної ради її голова, Микола Ковальчук розповів журналістам в п’ятницю, 30 березня. Чиновник нагадав, що ще в січні цього року Обласна рада відмовилась від двох автомобілів з п’яти, що перебували в її розпорядженні. Тоді не всім заступникам це було до вподоби, проте  нове скорочення не забарилося. Ще один з заступників – Іван Владов, лишився без службового автомобіля. На п’ятничній сесії обласної ради депутати ухвалили відповідне рішення.

«Те, що говорив Микола Янович і Президент України, ми практично виконали. Сьогодні залишилася одна машина в обласній раді», – підкреслив Микола Ковальчук.

За словами голови обласної ради, його перший заступник Олександр Шаталов теж відмовився від службової автівки, але поки лише в усній формі…

Тобто, поки що в обласній раді лишилося два службові автомобілі. Сам же Микола Ковальчук озвучив видатки лишень на власне службове авто.

Отже, сума витрат до кінця року на автомобіль голови Кіровоградської обласної ради  складе 145 тисяч гривень. Це приблизно 16 тисяч гривень на місять. 1 кілометр пробігу автомобіля Миколи Ковальчука коштує трохи більше 6 гривень. Планується, що за місяць  авто буде долати відстань у 2700 км.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують органи виконавчої влади» від 26 грудня 2011 року № 1399, майже вдвічі скорочено ліміт легкових автомобілів центральним та місцевим органам виконавчої влади.

“Згідно з постановою, легкові автомобілі, що перебувають на балансі органів виконавчої влади і вивільняються у зв’язку з установленням ліміту, підлягають реалізації у визначеному законодавством порядку, або мають бути передані на баланс іншій бюджетній установі.

Нововведенням є передбачена постановою заборона органам виконавчої влади орендувати (наймати) легкові автомобілі понад установлений ліміт”, – повідомляє  Урядовий кур’єр.

Цікаво, хто їздитиме на службовому автомобілі, скажімо, Олександра Шаталова, якщо автівки Кіровоградськіх чиновників теж виставлять на продаж?

Микола Леськів
Фото: «Гречка»

Останні новини по темі
Ігор Спінул не хоче бути директором театру?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Ігор Спінул не хоче бути директором театру?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Феєрія танцю від "Росинки"]
Феєрія танцю від “Росинки”
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024